Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nadam se da ce ova godina biti rodna i bericetna,a protiv suse se treba boriti odmah na pocetku godine dobrim zalivanjem :ppozdrav:::vino::
 
Piseli iko dane izmedju katolickog i pravoslavnog bozica


Ako bude tacno to sto se gleda izmedju Bozica,nece biti dobro.Za sad samo mart kisovit.E sad,ne znam kako se ova magla i oblacno vreme tretira.Ja licno vise i ne verujem u to,jer se klima ipak koliko-toliko promenila(nazalost)
 
Ja sam za proslu godinu pratio 80% je pogodilo pa cemo vidjeti sta ce biti ove godine a pratim i da li ce biti padavina izmedju 7 i 13 kazu ako bude bez padavina bice susna godina a ako bude padavina kisna
 
:haha:Magla ceo dan se računa kao 35 i + c.Kod mene treći dan magla ,znači repriza.:zli:
 
Pa da li je uopste bilo padavina od katolickog bozica do danas, ja se nesto ne secam.Ako je danas 7 dan od 25.12.2012, to mu dodje da do jula ce biti susno
 
ljudi manite se proricanja,klima je nepredvidiva,tesko cete to po ovim danima znati...samo sebe jedite brigom dal ce biti susa ili ne..Kako nam onaj gore propise tako ce nam i biti..
 
Kod mene padala u sredu noću pa četvrtak noć i petak ceo dan kao iz kofe.To su navodno feb. mart april...
 
@Nedjooo
U pravu si,nego to su nasi stari gledali,pa po neko i sad od nas.Nekad je to mozda i bilo tacno,ali sad je sve drugacije...
 
Brankovic,mozda je to i tacno,al davno je to bilo,sada je svake god drugacije...znam samo da vecim silama odgovara da plase narod nekim smakom sveta,i svakavim glupostima,da je klima unistena i sl..ljudi suse su bile i pre 50 i 100 god,poplave isto...to je normalan proces..
 
Ljudi se igraju i sa smakom sveta pa što se nebi malo i ovako zabavili ,a svi znamo koliko je to pouzdano.
 
hehe Spasoje ima ljudi koji u to slepo veruju,pa panice po citavu god sta ce biti i kako..:Duglavnom kako nam Bog da tako ce nam i biti.:D

danas kod mene magla Boze sacuvaj,prst pred okom se ne vidi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh