Spojene teme o predlozima za kupovinu kombajna

Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

za te pare nekog stranca i bog da te vidi kod mene je kolega kupio fara 4,2m kosa kao lutka za 23000e
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

DEUTZ FAHR ili KLAS iz uvoza
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

Svaka cast zmaju ali kad vec resavas tolike pare onda ti je najbolje nekog stranca :cao:
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

ljudi molim vas za malo ::000:: ::000:: ozbiljnosti :D
decko je nov na forumu pa mu malo argumentujte zasto je bolje strani klas(sa kosom 4.2) nego domaci zmaj(sa kosom 5m) kapirate?? :ppozdrav:
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

pa zmaja 142 prodacu ti ja mog sa adapterom za kukuruz za te pare i mozes kupiti jos jedan za ostatak :haha: :haha: :haha: samo stranac dolazi u obzir na pr. claas ima lepu boju
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

ma samo stranac kakav zmaj!! ne mislim ja nista lose al kad bi vec dali pare uzmite nesto sto je mnoogo bolje moja preporuka samo stranac!!
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

Kupovina stranca je ujedno i mačka u džaku.Ako je lep na oko ne mora da znači i da je dobar kombajn tj.potpuno ispravan.
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

Samo se zanosite sa strancima,Pa kad rikne onda :zli: za delove a ::novac:: nikad dosta.Nezaluđujte se sa stranim isteranim kombajnima ovi Zmajevi mogu u zube da ih nose.Ne znam da li je neko terao te kombajne pa da priča o strancima.Samo pošto je adapter za te kombajne a za te pare od 20.000€ može se kupiti neki deda kombajn od 85god bez adaptera.
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

Najpre se treba preracunati koliko ce taj (buduci) kombajn raditi, pa onda izmudrijati koji kombajn bi vise odgovarao! Nesme se zanemariti ni odnos ulozeno dobijeno, naime i ja bih voleo da vozim Claas-a od 4-5 god. sa klimom i dzojstikom.... ali za moj obim posla Z 142 mi je sasvim dovoljan, a proizvodjaca delova imam u okolini 10km toliko da mogu da sklopim ceo kombajn! U svakom slucaju mudro sa parama sad kad je ::novac:: deficitarna roba!
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

Verovatno cemo uzeti class to se tati svidja al neznamo kojeg...dajte neke savete preporuke kojeg classa." ::namigivanje::
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

NAJ NAJ NAJ pametnije iskreno i ja sam claasa trazio mislim mi kad smo kupili al naleteli na jeftin JD pa eto sad!! :ppozdrav: podrzavam!
 
Odg: Koji kombajn preporucujete od 20.000-25000 evra ?

treeba pametno investirati pare,sto je vec neko rekao treba videti koliko ce taj kombajn raditi ,rezervni delovi itd.... trenutno stanje u drzavi, cene proizvoda, dali mozes da se uklopis i otplatis masinu u nekom normlanom vremenskom periodu ,iskoriscenost. ako ti imas 100 jutara psenice raditi pa mozes to uraditi komotno sa zmaj 142 ili 143 , zmaj 143 je ekstra kombajn za manje poljopivrednike
 
Nazad
Vrh