Lep i ruzan dogadjaj iz 2012 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.420
Lokacija
Futog
Otvaram ovu temu u kojoj cemo moci da napisemo i podelimo sa ostalima sta nam se to lepo, a ako neko zeli i ruzno dogodilo u godini koja je na izmaku. Temu sam zamislio bez komentara na postavljene postove, tako da ce svaki komentar na tudj post biti izbrisan. Tema ce biti otvorena do 15.01 2013 i onda ide u arhiv.

Pa da krenemo od mene:
LEPO: Mladja cerka diplomirala informatiku na PMF-u i pocela da radi u svojoj struci.:osmeh:

RUZNO: Bili zavejani cerka, supruga i ja 17 1/2 sati na auto-putu kod Backe Topole.::jako_besan::
 
Svašta se izdešavalo.Što lepo što ruzno o detaljima ne bih samo da se ova godina završi jednom i da krenemo u nove radne pobede u sledećoj godini.
 
Ja bi da pamtim samo o lepim dogadjajima ovu godinu, cerki proslavili prvu godisnjicu braka a sin dobio sina mog prvog unuka.Ruznih dogadjaja je bilo ,ali kao sto rekoh, nisu vredni za pamtiti optimizam i samo napred u novu godinu.
 
bas dobra tema:osmeh:meni sve islo dobro ove godine 1-susa 2-razvod sa zenom 3-pre neki dan poseko sam butinu motornom testerom,ne ponovila se ovakva godina::jako_besan::
 
jako dobra teme..:osmeh:

dobra:dobio jos jednog sestrica..

losa:prvenstveno susa,uginula mi kuja istarskog gonica,operisao prst,i sjebao koleno na fudbalu..

sad cekamo 2013 i nadamo se boljem...
 
Ove godine postao sam ujak treci put sa sestrine strane,pa nakon mesec dana postao sam treci put stric rodjeni sa bratove strane,i opet posle mesec dana postao sam otac prvi put! :osmeh::ppozdrav::osmeh: .
 
Podelio bi lepo i ružno na još privatno i poslovno:

Lepo
Poslovno - ništa, privatno ćerka mi već nekih tri meseca ne koristi lekove za astmu, zvan sam za kuma u februaru

Ružno
Poslovno - sve (katastrofa) privatno kad malo bolje razmislim ništa specijalno što i jeste najbolj!
 
godina prosečna.
na privatnom planu nije mi se ništa loše izdešavalo ćerka mi je krenula u prvi razred svi zdravi svi jedu i troše pare i dobro je ne žalim se.
na poslovnom jebena suša ali proizvodnja nije bila tako loša s obzirom da smo zalivali nemilice do momenta kada su nam drpili slap 800 vp tako da ćemo ovu novu sezonu počet sa novom pumpom..
 
U sustini sve je dobro, svi smo zivi i zdravi, sto je najbitnije... a pride jos unovcili smo lepo jedan plac:ppozdrav:, a moram i da pomenem da su nam u septembru ukrali kamionce::samo bes::::samo bes::::samo bes::... ali samo nek je zdravlja i bice svega!!
 
Ja sam se taman ponadao da ce 2012. uhvatiti zalet od 2011. pa da nam se jos neke lepe stvari dese ali je totalno zabrljala tamo negde marta meseca. Sreca je nasa sto smo ljudi od krvi i mesa i sto mozemo da se izborimo sa nedacama koje nas snadju, dignemo glavu gore i nastavimo dalje. Bilo je i nekih lepih dogadjaja koji su na moju srecu desetkovali one ruzne. Sto kaze koleginica a2afrika, samo da smo zdravi (i fizicki i mentalno) i svega ce biti.
 
Poslednja izmena od urednika:
dobro što sam počeo sa širenjem pčelinjaka i zdravlje je dobro služilo

loše što sam napustio posao kao tehnološki jer je plata kasnila 6 meseci ( loše jer direktor nije hteo dati odmah da idem kao tehnološki višak, nego sam se natezao skoro 5 meseci sa njim )
 
LEPO: Zavrsio sam fakultet,i sad sam zvanicno diplomirani profesor fizickog vaspitanja i sporta:osmeh:
RUZNO: umrla mi baba iz nase kuce pa je bilo malo tuge i bola,ali sta ces zivot je to,a i susa je malo zeznula stvar
Ali sve u svemu nije lose,bitno je samo sreca i zdravlje.
 
123.jpg
 
Lepi događaj, rodio se sin Mihajlo (najlepši događaj), kupio sam kuću kraj kanala DTD (malo da uživamo i pecam koliko stignem).

Ružan događaj, ova suša ali preživeće se bože zdravlja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh