Herbicidi u soji

Ja sam prskao suncokret sa 1l/kj, posle 4-5 dana su se osusile sitnije uskolisne trave, a tek posle 13-14 dana su i sve ostale trave bile suve.
 
Ja sam prskao suncokret sa 1l/kj, posle 4-5 dana su se osusile sitnije uskolisne trave, a tek posle 13-14 dana su i sve ostale trave bile suve.
Takodje sam koristio Kletox u suncokretu mixovan sa Pulsarom po redu. Pulsar 0.4 l + Kletox 0.4 l / kj i uradio odlican posao ali ne znam nakon koliko dana su bili vidljivi rezultati jer tad nisam bio u obilazak zbog drugih poslova u polju.
Ako je tako onda treba da sacekam jos 10 dana.
 
Drugar ja sam prskao soju sa kletoxom sa 8dl po kj prezadovoljan sam sprzio ga je za par dana sam video promene a nakon 7 je sve crveno kao krv iskren da ti budem iznenadio sam se sta je napravio sirku.
 
Ove godine radim po prvi put sa Kletoxom pa nisam siguran u njegove sposobnosti. Naime prskao sam soju sa 0.7 l po kj sto znaci 1.2 l na ha i nakon 4 dana nesto slabo vidim da je uradio na visegodisnji sirak. Kakva su vasa iskustva sa ovim herbicidom?

I ja sam ove godine prvi put radio Kletox-om, što sam i napisao par postova unazad. Bio sam malo skeptičan, ali sve sumnje su razvejane posle 10-tog dana, od dana prskanja. Ako sve bude kako treba za tri dana paranje. Muvarika je izgorela, a sirak se bezuslovno predaje. Količina koja je primenjena 1l/kj, ali na ,,tepih" uskolisnih korova.
 
027.jpg
030.jpg
031.jpg
028.jpg
pa ja mislim da sam uspio koliko toliko:ppozdrav: valda ce i ona da se pobrine i za mene he he he..........
 
Još dobro pa još i jeftinije , al kolko je zdravo ?

( radio sam nešto promašeno prskanjem na crno okolo sa jednom granom , samo basagranom i ambrozija tolike veličine je prilično spržena nije baš totalno al činimi se da je gotova , kako to , a tako jednostavno ?
 
Nazad
Vrh