Herbicidi u soji

Mi radimo sa Agil-om vec godinama i zadovoljni smo.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Da li ce Corum odneti popnac u dozi 1 litra na ha?Da li treba sta jos ubaciti da mi to rijesi?Eto ako je tko imao problema sa poponcem pa da kaze kako ga je rijesio,hvala!
 
Neka neko predlozi savet. Oprskao sam sa 1.5l bentamarka i 0.75l ikarusa po hektaru. Problem su njive za koje nisam imao sencor pa nisu ni prskane nicim do tad. Da li u drugom putu ici ponovo sa 1-1.5 l bentamarka i 0.5 ikarusa ili menjati a.m. pa da uz bentamark dodam dynox 50ak grama? Ili nesto sasvm trece?

I jos nesto, zalio sam se na penu od ikarusa i bentamarka, a u subotu radio usluzno ikarus i savazon i nije penilo ni malo!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Mislim da je kod Milana Kubote u regularnoj apoteci najjeftinija hemija, Rampa oko 4100din pre par dana, Corum 5/1 2750din/l sa sve fiskalnim.
 
Neka neko predlozi savet. Oprskao sam sa 1.5l bentamarka i 0.75l ikarusa po hektaru. Problem su njive za koje nisam imao sencor pa nisu ni prskane nicim do tad. Da li u drugom putu ici ponovo sa 1-1.5 l bentamarka i 0.5 ikarusa ili menjati a.m. pa da uz bentamark dodam dynox 50ak grama? Ili nesto sasvm trece?

I jos nesto, zalio sam se na penu od ikarusa i bentamarka, a u subotu radio usluzno ikarus i savazon i nije penilo ni malo!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Harmony mozes dodati...a Savazon je svakako bolji od Bentamarka...
 
Ja sam uzeo i corum i dash od 5l. Cena coruma 2900 plaćanje na jesen...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam drugi split odradio u subotu i nedelju.Listego+Galbenon+Tifani(1,2l+2,8l+8gr po ha sve ukupno).Malo jaca kombinacija,al prži ambroziju dobro_Oduzio se split 15 dana zbog kiša.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Kakva su iskustva sa prskanjem u splitu,striktno se drzati raspona od oko 10-14 dana ili pratiti razvoj korova pa oprskati i posle 20 dana u zavisnosti od vremena kakvo je ove godine

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Koja su iskustva sa corumom i uzrastom soje, pise na njemu do trece troliske a da li je neko probao i kasnije?

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Može i kasnije, malo će dobiti po koji list na soji ali ništa strašno, oporavi se.
Ja sam pre radio prvi split kad krenu korovi, pa onda posle 10-14 dana špartanje. Pa posle špartanja jedno 10-14 dana drugi split i onda opet jedno dve nedelje pa drugo špartanje. Soja bude izuzetno čista...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Mikser,ta tvoja kombinacija bi se ove godine pokazala bas dobro.Nikad soja nije bila ovako mala u ovom periodu.Tek kreće treći trolistak,a sejao 8 aprila.Zato sam se i odlucio na imazamoks jel imam iskustvo da drzi 15 dana cistu njivu posle prskanja.Nema novog ponika korova,a dotle ce se i spartati.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh