Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Sta da gledam a u sredinu lopinu doveli koja se nakrala,i on da mi prica o poljoprivredi....televizor bacim kroz prozor pa neka se sav izlupa nije mi zao...
 
Ma njega boli uvo,kaze ima u Srbiji 22.000h obradive povrsine i u Ukrajini 40.000,sitno...ne sekira se za ove blankirane,jos hoce da im se priduzi u proizvodnji,eee Srbijooo...

"ko nekrene nigde nestigne,ko sedi nista nema"...zanimljivo????
 
55000ha u Ukrajni.Ma 1000% namestena emisija,iz aviona se vidi.Ni jedna istina nije recena u emisiji.
 
Jbg ko prvi devojci sam u nju upada,tako je i Kole kupio sve za par evrica pa sad moze da podrzi i Tutu Bugarina boli ga bas,da je on morao da plati po tim cenama nikad ne bi ni kupio zemlju.
 
Samo gledam kako se gledaju njih dvojica,sa ociju se vidi da kole gura zakon o poljoprivredi,da on stoji iza seika,da on stoji iza ove vlasti!!!!
 
A vidim ti verujes sta pisu novine i televizija,pa kod nas u BP ima deo grada zove se Kalos tu spada predgradje Albanija i Mandzurija,e tamo takvih ko daj seik ima bar 10,pa jedino da nema deset klonova!
 
Ove god po njihovim recima u emisiji i Kostic dobija subvencije.

Cisto da budemo malo u temi ovo sam napisao.
 
Ove god po njihovim recima u emisiji i Kostic dobija subvencije.

Cisto da budemo malo u temi ovo sam napisao.
Pa sam je rekao da je to socijala,al ta socijala kad mu legne na racun moci ce da kupi sto dzipova,aviona kamiona,upitanjiu je preko 2,5 miliona evra samo kod nas tj od srbije
(25000x12000/112e~2.500000eura!!!)
 
Nazad
Vrh