Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

A šta u ovom novom zahtevu ima a da nema u onom obrascu što smo popunjavali prilikom obnove gazdinstva gde je sve lepo navedeno
Kako ne shvataš. Po onom starom obrascu, subvencije su trebale već da budu isplaćene. Pošto država nema novca za subvencije morala je da izmisli još formulara kako bih dobila na vremenu.

:veseljak::
 
Shvatam ja Danijele,ali ne mogu našeg čoveka da shvatim-kako sve to može da istrpi,pod jedan.Pod 2-jedno priča,drugo radi.
Ja moram naviti sat za jedno 2 sata,da budem prvi sutra:haha:
 
Баш због тога нисам још ни гориво купио. Предаћу крајем маја.
 
Dali sve moze da se popuni tamo na licu mesta?Ili treba da prvo odes po formulare pa posle da popunis i predas???I gde moze da se skine na netu taj formular za gorivo sam nasao ali ovog drugog nema jbg!
 
Nisam iskopirao za sebe setvenu strukturu kad sam obnavljao,da li daju na salteru ili moras da cekaj jedan dan?!Formular imam...
Вадио ја сетвену пре неки дан, дају у трезору без проблема. Сад не могу да се сетим, дал се и за то попуни неки формулар шта ти треба од папира, или то важи само за потврду о активном статусу и сл. У сваком случају лако сам извадио сетвену.
 
nemozes da vidis preko interneta ali mozes u trezoru da pitas onog da ti kaze koliko imas cega posto on ima opciju kod njega da vidi sabrno sve sta koliko si prijavio tako mi rekao ovaj kod mene u Paracinu mada meni kao nije mogao da kaze posto jos program mu nije radio nego me ostavljao za neki dan pa sam ja trazio setvenu strukturu i lepo sabrao sam.
 
Kada ste obnavljali gazdinstvo mogli ste lepo da fotokopirate setvenu strukturu i da je uvek imate kod sebe jer leba ne traži.
 
U Senti neopisana gužva . Kiša zeznula stvar , pa ljudi nisu imali šta da rade pa "ajmo svi u trezor " . Stigao sam u 6:30 i bio 50ti , primaju 150 brojeva . U 9 su već delili brojeve za sutra , a u 11 kad sam ja završio brojeve za prekosuta . 50 brojeva za tri sata , a dele 150 za jedan dan . :sta: Primaju obrasce i sa neta .
 
Zavrsio danas u Pancevu, dosao u 6h, bio 28 po redu i sve zavrsio do 8:45, ima guzve, ali su organizovani, dele brojeve i prozivaju po broju, tako da ide brzo.
 
Nazad
Vrh