Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

AJ neko nek postavi kako je popunio zahtev ?
 
Sad sam pričao sa burazerom i kaže mi da je predao zahreve i za subvencije i za gorivo.
 
Sa interneta zahtev sto sam predao , prepisivao na njihov a identicni ... Za guzvu da ne pricam , ko zene pojedinci se ponasaju dal ce biti peti ili sedmi po redu puno im znaci !
 
I Ja predao u Pačevo Redni broj 3 bio sam tamo u 5 sati ( nisam mogao da spavam :haha: ) . Posle se stvorila gužva u 7 sati njih 50 u 8 sati 120 u 9 sati 200 ........ idem sad da :spavam::spavam::spavam::spavam:
 
Meni su u trezoru u Vrbasu bez problema prihvatili obrazac sa interneta. A na pultu im stoje drugačiji obrasci, koji su zapravo identični ovima sa interneta po sadržaju, samo su štampani u krupnijoj razmeri...
Kao što dukej napisa ,obrasci sa interneta su identični ali u Kikindi smo morali da prepisujemo na njihove obrasce.
 
U Zitistu jutros nije bila neka preterana guzva. Dele po 30 brojeva, pa kad to odrade ponovo dele za taj dan. Radno vreme do 13 h. Inace, ja sam dosao u pola devet, dobio broj 28 i predao do 11 sati.
 
A šta u ovom novom zahtevu ima a da nema u onom obrascu što smo popunjavali prilikom obnove gazdinstva gde je sve lepo navedeno
 
Ja predao i ispisao setvenu strukturu po svim parcelama...odbili odmah i rekli pises ukupno za kukuruz pa isto tako za psenicu i suncokret...ja nisam nigde video da je naznaceno da tako treba:sta:...samo gubljenje vremena
 
Zrenjanin u 5.10 dobio sam br 9 a u 8 zavrsio prvi i gorivo i subvencije, nisu pravili pitanje sto je obrazac stampan sa interneta...Sada odoh malo da bistrim mozak iz pivce:osmeh:
 
Zahtev sam predao i nije bilo nesto puno guzve. Sve u svemu trajalo je oko sat vremena. Ocekujem da guzve budu u narednih par dana jer dosta ljudi nije ni znalo da su poceli da se predaju zahtevi. Sve automatizovano i pri samom cinu predaje zahteva se kontrolise podudarnost sa stanjem u kompjuteru, potpisujese da si zahtev predaju i na kraju svakog dana prema spiskovima se i vrsi isplata cim bude para, to jest svaki trezor pusta uplate kako mu stignu sredstva iz Beograda. Kad ce biti uplate to jos niko nezna, mozda vec sutra a mozda i za 2 meseca.
 
Ja predao i ispisao setvenu strukturu po svim parcelama...odbili odmah i rekli pises ukupno za kukuruz pa isto tako za psenicu i suncokret...ja nisam nigde video da je naznaceno da tako treba:sta:...samo gubljenje vremena
Prosle godine je tako bilo,glupost nevidjena prepisivati sve isto ovako je bolje kao i ranijih godina i svake godine izgledaju drugacije obrasci ...
Inace kod nas danas nisu ni primali zahteve kao nemaju obrazaca ali ko je skinuo sa neta i odstampao predao je
 
Nazad
Vrh