Galenika fitofarmacija pšenica Uljana repica - KWS
Strana 23 od 23 PrvaPrva ... 13212223
Rezultati 441 do 443 od 443

Tema: Motorne pumpe za vodu

Član
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Poruka
    223
    Zahvalio se
    19
    Zahvaljeno 96 puta na 50 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Razlog je najvise stelovanje protoka plina,kad se potrosi vise od polovine boce treba biti u blizini pumpe i malo po malo odvrtati,a i zna se desiti da ugasi pumpa i ako nisi tu negde plin curi...trece nemozes namestiti npr treba da zalivas tri sata naspes tri litre i to je to,pumpa se ugasi i miran si dok kod plina ne mozes.Probao sam pa mi izlazila ista potrosnja dal benzina dal plina po jedinici povrsine npr tri jutra zalijem iz dva puta(jutro i po) po 3-4 sata,dok na plin nisam mogao zalivati samo po jutro.A i stalno vucarati boce...,pa na benzinskoj samo po mraku da ih napuni tng...mozda da imam samo jutro ili dva pa bi bilo jeftinije na plin.Probaj, ne kosta te puno.

Član
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Poruka
    2,996
    Zahvalio se
    396
    Zahvaljeno 944 puta na 766 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Za vece povrsine ďmb dizel je majka i neprevazidjen ali ja sam uvek tu dok zalivam jer manje su povrsine u pitanju . A nevidim jos uvek problem sa stelovanjem smese iako je boca pred kraj. Normalbo koliko joj das gasa toliko je podesis na smesi da optimalno radi i nema problema .jedino sto je uopsteno za sve motore je da nece da rade stalno pod punim gasom jer zamaraju se

Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока

3. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku vica022 na ovoj poruci:

vuxsd (09-09-18)

Član
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Poruka
    2,996
    Zahvalio se
    396
    Zahvaljeno 944 puta na 766 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Potrosnja se krece priblizno oko 1 litra gasa za sat rada na oko 2/3 gasa u proseku. Zadovoljan sam jer ipak je ovo i jaci motor i pumpa po papiru od 1000litara u minuti.Uz optimalnu smesu mislim da mi i manje trosi od benzina iako sam i na tu potrosnju zadovoljan kako se neki zale

5. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku vica022 na ovoj poruci:

vuxsd (09-09-18)

Strana 23 od 23 PrvaPrva ... 13212223

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.