Kruška

Izgleda da sa kanacki imamo isti problem. Pojava je samo kod kruske, svi tretmani su kao i kod mene sto koristim privatno, pa nemam problema. Folijarno ne mogu ici jer vise i da nema listova. Pokusacu sa navodnjavanjem, pa da vidimo.

Riciboy. Ja na dunji izgleda da imam istu pojavu kao ti, mada je za sada u manjem obimu
Postavio sam par slika na temi dunja.

- - - - - - - - - -

http://poljoinfo.com/showthread.php?3867-Dunja/page36
 
A da to nisu neek grinje na krušci? Ja imam neku grinju na trešni i stručni ljudi su mi rekli da prskam sa abastateom i da ću je rešiti...
 
Sta da radim Komsija mi ima na Eno 10 metara jednu dunju zarazenu ervinijom a strah me je da ne predje zaraza na moje mlade kruske sta vi mislite Dali bi moglo da dodje do neke zaraze
 
Koliko sam negde citao zaraza moze da se prosiri i sa vece udaljenosti ,pogotovo sad posle ovih kisa, idealno , a tih 10m kao da ti je u samom vocnjaku zaraza..
 
Odlična stvar ali kod Nas nema morat ću do Vas,jer tko zna koju poljoapoteku gdje ima?

Toplo bi preporućio svima tko uzgaja kruške to je spas ako možete da priuštite,bilo bi dobro sada ako možete zbog karence da se suzbije za iduću godinu sa dosta vode i okvašivaćem,bio bi pun pogodak.
 
Raspitivao sam se po apotekama u mom gradu i okolini i naravno nemaju , a ovi veci distributeri koji imaju internet prodaju imaju istaknute cene ,ali nemaju trenutno na lageru, tako da i kod nas je movento cista egzotika jos uvek..
 
Raspitivao sam se po apotekama u mom gradu i okolini i naravno nemaju , a ovi veci distributeri koji imaju internet prodaju imaju istaknute cene ,ali nemaju trenutno na lageru, tako da i kod nas je movento cista egzotika jos uvek..
Imas kod Nade na novoj pijaci kad se penjes ka ulici Z.Zrenjanina(da ne reklamiram firmu).Cak i ako nema moze da se naruci.
 
Raspitivao sam se po apotekama u mom gradu i okolini i naravno nemaju
У мојој близини има 7 апотека и нема ни у једној (а раније су држали) па сам у два навратиа прскао Славолом ВВЛ и врши исти посао. Још само да откријем како се размножава па да правим сам. Могао би ту неко од ових дипломаца мало да прпомогне.
 
Cena mu je oko 9000 din/litra bar je tako bio kada sam ga ja kupovao, ima ga u savacoop-u samo narucite! Ali je dosta skup jer na 1000 litara ide 1.5 litara. Sto znaci da vam u startu trebaju 2 litre za atomizer (nema pakovanja od 0.5litara) tako da izadje suma sumarum 18.000din.
 
imam neki problem sa kruskama uvijaju im se listovi i imaju braon tacke na listovima hvala u napred

  • [*=center]
    [*=center]
 
Nazad
Vrh