Kruška

Ja sam usluzno radio abamektin + parafinsko ulje odlicno isplao. Doza je bila 2l/ha abamektin 18g/l (Akaristop) + 2l/ha Letol. Ne znam sta ti je ogriol?
 
To je onda kao letol fazon. Ni letol nije jeftin vise. Pre u vreme srecne drzave je Zupa pakovala iz NIS-a parafinsko. Kostalo otp kao litra benzina, sada kosta i do 400din/l.
 
Kvalitet i prinos solidni, cena 60+PDV naravno kad proberu.

- - - - - - - - - -

Prošle godine 102 dinara sa PDV-om. Takoreći identično, hehe...
 
O kojoj krušci pričate? Ko plaća 60+pdv da ga ljubim u du.. Očekujem 15-ak tona viljamovke a sada mi stižu oprašivači.Najveće hladnjače u Srbiji pojma nemaju što se tiče otkupa...
 
U ponedeljak predao karmen 60+PDV a u sredu predao drugu turu 70+PDV! Prošle nedelje su Rusi odobrili uvoz od nas i to je pomerili priču nabolje!

- - - - - - - - - -

Inače hladnjača je Delta Agrar u Udovicama. Kontrola je rigorozna uzimaju samo prvu kladu. Zovite danas je možda cena još jača.
 
Jedno pitanje u vezi ove kruske,mislio sam da je erwinija,ali me buni to sto grana se susi dole, dok vrhovi nisu suvi ,a kao sto se vidi na slikama ,na produznici i na jos jednoj grani na vrhu su poterali novi mladi listovi.Sta bi moglo da bude?
c81bd90654fa39afc38926c0fb1e8c8f.jpg
b607e92e691dedf948a5730da6576ff8.jpg
b769dcae55017517f0add0585e33ad42.jpg
e9805f65a6d52990659b4aebe2a24cfc.jpg


Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Prosto se iznenadim kad vidim da ima entuzijasta koji sade krušku u ovakvoj godini... Aleksandre, šta god da baciš, znaj da sa kruškom sledi patnja...od zaštite, prodaje, itd...
 
Godina je blagi uzas prosto receno,al valjda ce posle kise doci sunce,kazem valjda,jer nada poslednja umire... Jel se bere viljamovka kolege ili je obrana kako ste zadovoljni prinosom kvalitetom krupnocom....
 
Nazad
Vrh