Kruška

Evo kako mi prskamo kruške. Nije baš zdravstveno ispravno, ali ranije ću se rešiti ćaleta.:)
 
Pomagajete drugovi!

Prije 4 godine sam našo divlju krušku (bar sam tako mislio) i ukalemmio je sa od nek komšijine rane kruške pa je poslije presadio u dvorište
Kruška je dobro napredovala čak je prošlu godinu dala prve plodove kojima sam se tako radovao da ih poberem i probam ukus pa kad su sazlile ja uberem par da probam al sam se razočarao ukus nikakav ma ne liči na ništa mislimja možda sam je previše zalivao pa je to uticalo na ukus

Tek ove godine izbila grančica na podlogi kad ono jabuka :osmeh:

Šta sad da radim jel to nije bio nikakav ukus kruške zbog toga što je podloga jabuka ili je nešto drugo u pitanju?

Ovu godinu nije rodila (ubio mraz) pa se sad mislim da je na proljeće prekalemim u jabuku

Evo ovako je prošle godine izgledala

mbEcGcW.jpg
 
Zna li neko gde ima Movento ili Apache, Hemoslavija i Timings ih nemaju, tek krajem sledece nedelje.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 
Movento agrimatco 022/479-357 ruma glavna 234. Apach, Astoria Sabac. Nadam se da sam pomogao!

- - - - - - - - - -

Kod mene buva nanovo pocela da medi. Nista specijalno al mi dize pritisak a ne treba joj mnogo da poludi. Posle kisa opet silwet i apach nema druge.
 
Kod mene je nema za sada ,zadovoljan sam ,iako jos uvek nisam upotrebio movento,koji sam spremio.

Ali me zato grinja urnise ,muci me vec dve godine..

Jos samo envidor nisam probao protiv grinje , ostale akaricide je prezivela.

Karmen odlicna , viljamovka mi se nesto muci.

Ervinije po malo ,skidam redovno.

Kakvo je stanje kod vas ?
 
Stigla hemija, da prodje kisa pa da "aknemo" na psilu!!!

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 
Dve ili tri kruske imaju malo tamniji deo iz kojeg je ponovo krenuo zdravo, svetlo zeleno. O cemu se radi i cime da prskam?

 
Meni se čini da su samo bile stale sa rastom jer nisu zalivane a onda je došla kiša koja ih je probudila.
 
Ne znam kakva je kod vas situacija, ja danas radio J-S test na Santa Mariji, i moze lagano da se bere za par dana.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 
To je ubjedljivo najdosadniji posao. Koliko imas stabala kanacki? Na podlozi dunja ma ne bi trebalo imati puno povijanja..
alex.bundalo@
 
Nazad
Vrh