MF 530

  • Začetnik teme golubanac
  • Datum pokretanja
G

golubanac

Guest
pozz
imam MF 530 zitni kombajn,ali imam i problem jer ne mogu da nadjem nikog ko prodaje delove!!! ::jako_besan::da li neko zna gde bih mogao da se obratim i gde bih mogao da nabavim katalog rezervnih delova. konkretni,treba mi semering bocnog reduktora i kocioni diskovi,za pocetak .
hvala unapred
 
ma nisam,zvao sam neke u bg,ali su vrlo neozbiljni,vozili me 2 nedelje i na kraju nema.daj broj ako imas ,molim te, da probam i njih i neku jos ideju ako imas ili neko ako ima ideju izvol'te. :osmeh:
 
golubanac je napisao(la):
pozz
imam MF 530 zitni kombajn,ali imam i problem jer ne mogu da nadjem nikog ko prodaje delove!!! ::jako_besan::da li neko zna gde bih mogao da se obratim i gde bih mogao da nabavim katalog rezervnih delova. konkretni,treba mi semering bocnog reduktora i kocioni diskovi,za pocetak .
hvala unapred
brate posto imas 530, interesuje me kako si zadovoljan sa njim :haha: i mozes li mi reci nesto vise o njemu :haha: imam ponudu da kupim jedan mf 530 s, iz 1988.god... za neke interesantne novce, a nemam bas nekih informacija o njemu ... unapred zahvalan ...
 
Nazad
Vrh