Video igre sa temom poljoprivrede

Trazio sam za iphone ali nisam nasao, nema veze dobra je na kompu
 
Printscreen na tastaturi pa odes u Paint i gore desno ides na dugme File i kliknes na paste... Ako me secanje lepo sluzi tako bi trebalo da ide... A nisam siguran, pogledaj u igricu u controle, mozda ima neko dugme da se odredi da direktno slika i pamti u neki folder
 
Да би сликао у ФС треба само да притиснеш дугме Print Screen, а игра аутоматски сними ту слику у свом фолдеру, тј. у libraries/documetns/mygames/FS17/screenshots.....

Играње са Куновим ДЛЦ који сам ономад купио, а уз њега ту је и Биг Бад ДЛЦ, са још већом механизацијом.....ко воли да игра велике мапе, добро му дође сејалица од 25м, култиватор од 30м, и наравно биг бад са 1000кс...

Кун ДЛЦ, оптум мод са IC...један од бољих у игри, анравно по мени је најбољи фенд 900 варио МР....
riru9v.jpg

f4pq82.jpg

214e3c2.jpg

vp7zft.jpg

295g5g5.jpg
 
Ima i igra Real farm, ali je u Svetu kompjutera dobila ocenu 17 od mogućih 100.

Evo malo promotivnog materijala od njih, ali i malo kako to izgleda u igri



 
Игра је право освежење у односу на ФС17...много ствари су изменили, мада су неке и задржали из неког разлога....једина замерка је што је земља и даље 2Д, нис упрешли на 3Д изглед, сличан оном у Cattle and Crops игри....шта је ту је...детаљи механизације су изузетни...

Кејс максум наравно...у фази тестирања....
258857t.jpg


- - - - - - - - - -

Иначе чекам неке од модова, који су по мени неопходни за игру, ко не игра са воланом, а то је ГПС, затим drive control, утрошак семена, вештачког ђубрива, као и хемије...то су неке ситнице без којих ја не играм игру.....

- - - - - - - - - -

Dugo ocekivani dzoni u igri....
jsesnl.jpg

1zpp0fq.jpg

16kc006.jpg

23lcugm.jpg

ojqc2g.jpg
 
Vama izgleda nije dovoljno što to primenjujete u praksi pa malo i virtuelno treba ,ili je težnja da se bar za trenutak pomisli da vozite i upravljate nekom od tih mašina
 
Од свега по мало....

- - - - - - - - - -

Интересантно аз саму игру је да што су машине више радиле, тачније имају више мото часова, полако се појављује изхабансот истих у виду ољуштене фаре, налепница...
 
Nazad
Vrh