Video igre sa temom poljoprivrede

Misha je napisao(la):
Misha je napisao(la):
Izasao je odavno Ls 11 nisam bio dugo ovde pa ko nije nabavio ls11 mislim na farming simulator ili na nemackom
Landwirtschafts Simulator 2011


Kako to da uradim? Da snimim taj virtual disk? Skinuo sam ls2011 ali mi trazi cd. Hvala na pomoci
 
Evo neki JH i NH..od 1,4gb modova,kojirade svi i testirani..sate is ate provodim uz igricu kad nemam posla :cao:


izvinjavam se ako su slike prevelike..
 
MIslim da treba neki patch ili tako nesto,probao sam sa nekim patchovima ali izgleda nevaljaju...tako da kad uspem javim ti ovde...a sve u svemu ne bi bilo tih problema da je igirca original... ::namigivanje::
 
Evo samo ovako...skinuo sam novi patch i novine su to da tis am moras prvo da uzores celo polje da bi tek onda mogao radnik da ga ore 2 put...zatim..nemozes odma samo da ispremiras celo polje nego moras 1 da ga uzores..neke nove masine...tj 3...i da naleteo sam na sajt koji je po meni do sada najjbolji za skidanje modova...p.s samo obratite paznju za koji ls09 ili ls11 skidate mod... :D :bravo: :bravo:
 
stankovic je napisao(la):
Evo samo ovako...skinuo sam novi patch i novine su to da tis am moras prvo da uzores celo polje da bi tek onda mogao radnik da ga ore 2 put...zatim..nemozes odma samo da ispremiras celo polje nego moras 1 da ga uzores..neke nove masine...tj 3...i da naleteo sam na sajt koji je po meni do sada najjbolji za skidanje modova...p.s samo obratite paznju za koji ls09 ili ls11 skidate mod... :D :bravo: :bravo:
ostavi nam i serijal od pacha. jer stari neradi, pa da vec kad igramo pirate imamo i to, pozzz
 
evo jedan sajt za skidanje modova http://www.ls2009-mod.com/category/landwirtschafts-simulator-2011-mods/ meni uglavnom svi modovi rade :D :D
Post je spojen: [time]1294755449[/time]
_________________________________________________
mucobieno je napisao(la):
stankovic je napisao(la):
Evo samo ovako...skinuo sam novi patch i novine su to da tis am moras prvo da uzores celo polje da bi tek onda mogao radnik da ga ore 2 put...zatim..nemozes odma samo da ispremiras celo polje nego moras 1 da ga uzores..neke nove masine...tj 3...i da naleteo sam na sajt koji je po meni do sada najjbolji za skidanje modova...p.s samo obratite paznju za koji ls09 ili ls11 skidate mod... :D :bravo: :bravo:
ostavi nam i serijal od pacha. jer stari neradi, pa da vec kad igramo pirate imamo i to, pozzz

evo serial broj za multiplayer al' meni opet ne radi :sta:
RLDX4-FBCLT-EAJ7J-L4CW2-RCRLN
 
e da izvinite..evo znaci sajta...http://www.ls-uk.info/downloads.. skidate koliko hocete modova i nekma da cekate pola sata da bi ponovo skinuli mod.. :D...al obratite paznju da skidate za ls 2011 imate desno da birate ocete modove za ls 09 ili ls11...
i da patch po meni malo bezveze..pa sam ga i obrisao...a za multiplayer vam treba original igrica...i razlog zasto je vec dosad nisu ``otkljucali``je i njena cena od samo 15$...koju mi nemozemo da kupimo jer kod nas neradi paypal ::lose::..to je to..ako imate pitanja neka tu sam.. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh