Video igre sa temom poljoprivrede

jel moze neko da mi pomegne skinuo sam Landwirtschafts Simulator 2011 i narezao sam na DVD ali nece da se instalira pise *no more data on this tape :sta: :sta:
 
zanima me gde se nalazi prodajni centar mašina u farming simulatoru 2009 jel blizu gde predajem žito i ostalo i kako kupiti neku mašinu
 
stisnes slovo P i otvori ti se spisak masina kada kupis samo stiskas tab i prebacujes se iz masine u masinu samo trktori i kombajni automobili i kamioni a prikljucci ne na kruzni tok gde je ona krava ides levo a mozes i preko njiva
 
Mapa se menja isto kao i na 2009, u folderu gde ti je intalirana igrica, verovatno je nisi otpakovao kako treba. Postoji i engleska verzija Farming Simulator 2001, ja sam je skinuo.
 
@sakuljan...mapa se u ls11 nemenja kao u ls09,nego je jednostavno otvakujes i prebacis gde su ti modovi...ako kojim slucajem nece onda je skroz otpakuj stavi u nov folder koji ti napravis i das naziv maps,maps1,maps2 itd i to ti je to..nadam se da si me razumeo..:D...and btw ls09 mi je mnogo mnogo bolji od ls11..istina da je u ls 11 uradjena bolje grafika al to jednostavno mozete promenuti tako sto kopirate folder foliage iz ls11 u ls09 i ista grafika psenice i tih textura..pozz svima :ppozdrav:
 
evo malo slicica iz ls 2011
2hwmkgj.png

a3dy6f.png

14dh8pg.png

2lxuphg.png

2enmbev.png

noznr9.png

24ngo7k.png
 
gde si nabavio ove modove,jel si ih sam pravio odnosno farbao

Nemogu nikako da promenim mapu
 
Nazad
Vrh