Video igre sa temom poljoprivrede

Ljudi jel ima neko neki link za farming simulator 2015 da skinem ?
 
Poslednja izmena od urednika:
Мурикењска мапа са све црвеним машинама и скидање ГМО соје монсанто:osmeh:
2dsjw2f.jpg
21bod5l.jpg
2mri5wp.jpg
 
Pa ništa lakše od instalacije mape
Samo skineš mod mape koju hoćeš i ubaciš je u modove kao i sve ostalo kad počneš novu karijeru izabereš mapu na listi koju hoćeš i to je to
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Da, ima soil mod. Samo mi nije jasno kako to da kad sam na tu njivu bacio pk vestak, da mi nije povecao kolicinu pk na samoj njivi. Jel treba da prodje neko vreme da se rastvori vestak. Posto sam presao sa horschom tigrom i nista se nije desilo, tj. brojke su ostale iste.

E sad me interesuje i prskanje od korova, posto sam citao da ono hoce da ponisti kolicinu NPK u zemlji,, odnosno da hoce da ponisti bacen vestak pre prskanja. Da li se to nekom desavalo
 
Vidi, znam da je ovo simulator, ali nemam ja toliko vremena da baš toliko detaljišem oko igre. Meni su interesantnije mape bez soil moda a da ima multifruit (soju) i da ja imam veći prinos ako bacim veštak ili oprskam i to je to.... A sad da li ću baciti samo N ili i PK ili ću prskati od jednih korova ili drugih to mi u igrici nije bitno, tako da sa soil modom nemam nikakve veze... :ppozdrav:
 
Ја сам само ово пробао, да видим како изгледа тај соилмод и ништа више...ја ако саставим пола сата сваки пар дана то је супер...ејр ми брзо досади, ал некад је играм да убијем малко време и то јето. Углавном сам се преорјентисао на дораду модова и израду истих за друге ликове, модере...Тако да сад то радим...

- - - - - - - - - -

нeма и он ти се налази овде:
C:\Users\galenub\Documents\My Games\FarmingSimulator2015

ако је стим игра онда не знам где су ставили тај фолдер модс....
 
Тешко то иде, јер се доста разликују та два симулатора. Покушао сам пар машина да пребацим и било је проблема, често је игра пуцала или би се замрзао екран, па сам одустао од тога...Углавном радим дораду модова који постоје у виду скрипти или текстура....

Мапу војводину сам покушао да пребацм. Нисам ја баш толико добар модер да бих знао где настају проблеми...Чак и озбиљни тимови имају пуно проблема са модовима када их раде, а ја т осве сам радим...
 
Poslednja izmena:
Ja sam uspeo prebaciti neke modove (zmaj 142, zmaj 489, par ruseva...) ocita ih ali nece sve funkcije da im rade. Vojvodinu mi isto registruje ali kad hocu da je otvorim na pola puta mi izbaci iz igre.
Ali ta mapa bi bila pun pogodak u petnajski, i sad povremeno igram fs13 zbog te mape.
 
Све зависи колико је комплексан сам мод. Ја углавном имам модове који имају мнштво функција и ту настаје проблем, ејр се морају псиати потпуно нове скрипте аз ФС15, а то ми се не ради јер немам никакве користи од тога. Да могу да уновчим те модове, ок би било, али радити за џ, то ми се не исплати ејр треба доста времена да се све то пребаци истестира и др....
 
Ja sam uspeo prebaciti neke modove (zmaj 142, zmaj 489, par ruseva...) ocita ih ali nece sve funkcije da im rade. Vojvodinu mi isto registruje ali kad hocu da je otvorim na pola puta mi izbaci iz igre.
Ali ta mapa bi bila pun pogodak u petnajski, i sad povremeno igram fs13 zbog te mape.
Ja samo čekam kad će neko da uradi mapu Vojvodina za 2015, tad ću konačno da se smirim, ovako nikako ne mogu da nađem mapu po mom ukusu a ta baš krojena za mene... Ako neko slučajno naleti na nju u budućnosti nek objavi u ovoj temi... :osmeh:
 
Nazad
Vrh