Video igre sa temom poljoprivrede

Ево данас сам постао губар јер сам све паре спискао на бољу механизацију и неколико парцела...укупно сам у пилану однео око 10 тура и добио преко 250 000 евра....таман да буде миран пар дана...


Скрипта је одлична, али не видим поенту играња кад укуцаш количине свега да имаш на алгеру. Ајде кеш, али количине производа је тотално глупо...


настављам даље да губарењем, тј. шуамрењем и резањем дрвета....
 
Skriptu sam koristio da pokupujem sve parcele jer mi bilo mrsko da idem od jedne do druge i ubacio sam par krava.
 
Ја сам купио само оне највеће, неке од њих сам и спојио, како бих добио једну велику. То нисам знао да можеш да купујеш са њон парцеле све од једном...

Штета што нису направили неку мапу, где би биле површине њива од пар десетиан хектара па до пар стотина...за мултиплејер се такве мапе убиле..10так људи са највећом механизацијом игра....ај сам прво био купио магнума, па сам схватио да је он превелик иза те мале њивице, сад терам две пуме 160 и 230 (ову је ТТ модинг радио, више нема да се скине нигде), ако неко оће могу му послати мод.....
 
Ma izacice sad modovi za fs15. bice sve sto ti treba. Trenutno imam "Live Farming", a kad dodje zima bice vremena i za simulator :osmeh:
 
Ovi default modovi rade po meni odlicno.
Super su odradjene.
Jedino zamerka,kao i galicije sto kaze,fali neka veca mapa.
 
Мулти са андријом...Моћни кејс 9230 и 16 реди адаптер за кукуруз...
fsscreen20141105223642.png
fsscreen20141105234120.png
fsscreen20141105233039.png
fsscreen20141105222717.png
 
@ Traktorist

Naslov teme je " Video igre sa temom poljoprivrede ", mislim da ima neka druga tema za te igre, pisalo se nešto vezano za ono sa tenkovima.
 
Jel neko zna gde mogu da istovarim osoku iz cisterne, sve sam obiso sa sleperom i ne znam gde treba, u pitanj uje fs 2015
 
Jel ubacivao neko modove u 15-cu? ubacio sam par njih, i kad u glavnom meniu kliknem na options pa mods, izbaci ih sve da su tu, medjutim kad krene da se igra, tu mi je samo jedan traktor da mogu da ga kupim od ubacenih modova, drugih nema u ponudi gde bi trebalo da ih ima po sekcijama, jel ima neka kvacka u vezi ovoga?
 
За све којима треба помоћ око црног екрана....
http://www.farming-simulator.com/faq.php?lang=en
надам се да ће проблем бити решен уз њихову помоћ

- - - - - - - - - -

Проблем вам праве стар идрајвери за графичку картицу, тако да све што треба да урадите је да инсталирате нове драјвере....

Програм који вам каже који вам је тип графичке ако којим случајем не занте
https://www.piriform.com/speccy
када нађете који је тип графичке и модел, одете на сајт или Nvidie ili ATI-AMD искинете драјвере за ту графичку или ту серују графичких картица, ако је реч о старијим графичким картицама.....
 
Nazad
Vrh