Video igre sa temom poljoprivrede

Postavio sam ja iznad nekoliko linkova ka proverenim sajtovima a najmerodavniji mi je FS-UK oni sve svoje modove testiraju i ako su dobri postavljaju ih u jednu grupu a ako imaju grešaka onda u drugu
 
@Veskovic1 za neke modove koje ti nerade, ti treba patch 2.0 ili realistic mod da skines, ili imas slabiji PC .. ja sam tako skinuo sa neta alpental mapu i nije mi radila sve dok nisam skinuo patch 2.0 ..
 
py3h.png
 
Zasto mi se ovo pojavljuje kada pokusam da udjem u igricu?
Error: Could not init in 3D system.
Shader Model 3.0 is required.
Please install the latest video drivers.
Pre mi se nije pojavljivalo sad kako je instaliran nov windows stalno se pojavljuje? U cemu je problem?
 
Jesi probao na sajtu proizvodaca kartice?
Dobio si sigurno CD-ove sa driverima uz racunar...
 
Zasto mi se ovo pojavljuje kada pokusam da udjem u igricu?
Error: Could not init in 3D system.
Shader Model 3.0 is required.
Please install the latest video drivers.
Pre mi se nije pojavljivalo sad kako je instaliran nov windows stalno se pojavljuje? U cemu je problem?

Pitali su te ostali a ti nisi odgovorio:
Koju grafičku kartu imaš i na kojoj konfiguraciji računara?
Čim odgovoriš, relativno lako ćemo ti naći odgovarajuće drajvere i rešiti problem koji imaš...
 
Poz drugari,ima li sad farming simulator 2014 da se skine free i da se igra?Hvala unapred:ppozdrav:
 
More realistic je komplikovano skinuti sa moda ali obično svaki more realistic ima svoju verziju koja to nije
Fs2014 ima samo za android i tako to nema za komp još malo pa izlazi 2015 već su počele reklame
 
Nazad
Vrh