Video igre sa temom poljoprivrede

Aauu, zamrla tema pošteno. Svi se uozbiljili. Nego jel probao neko FS22? Kakvi su utisci i kakvu mašinu zahteva?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Probao, radi..kupio čim je izašla lane.. Ne znam sad napamet ali nije top mašina, i gura nekako, al realno treba uložiti dosta u komp, više se isplati na nekoj konzoli...
Šta znam, drugačija je i zanimljivija je najviše zbog raznih proizvodnji,ima raznih fabrika, i onda igri nikad kraja... Realno uspem nedeljno možda sat vremena da uhvatim kad svi u kući polegaju da se igram, čisto da mozak odluta...
 
Ja nisam igrao sigurno 2 godine. A razmišljam se da sad preko zime instaliram pa da probam malo.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ukoliko te zanima mp bolja varijanta ti je komp od konzole zbog većeg izbora modova, igra je dosta napredovala u odnosu na starije verzije, imaš opciju kao i do sada da igraš bez sezona a možeš i da izabereš igru sa sezonama što je daleko zanimljivije.
 
Ne mogu sad da se setim koji fs u pitanju, ali meni bio najbolji. Bila je mapa vojvodina i u tom fs-u si mogao da kupiš parcele koje hoćeš, ali je isto tako s vremena na vreme išla kao licitacija neke parcele pa si i tako mogao da kupiš njivu. Jel ima tako neka varijanta u 22?
I jel ima neki sajt za skidanje igre? Verujem da do sad ima neka pirat varijanta...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Imaš na piratebay al je problem što nemaš update nijedan, na steam-u ti je 30tak eura original i nemisliš o tome. Imaš tri mape originalne da biraš na početku i imaš izbor mod mapa pa šac metodom jedno 500 ako ne i više pa biraš. Njive se kupuju a kojoj nisi vlasnik nemožeš da je radiš. U mp može da se otvori 8 farmi pa da se igrači podele.
 
Ne mogu sad da se setim koji fs u pitanju, ali meni bio najbolji. Bila je mapa vojvodina i u tom fs-u si mogao da kupiš parcele koje hoćeš, ali je isto tako s vremena na vreme išla kao licitacija neke parcele pa si i tako mogao da kupiš njivu. Jel ima tako neka varijanta u 22?
I jel ima neki sajt za skidanje igre? Verujem da do sad ima neka pirat varijanta...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Ovo mi je zanimljivo sa mapom Vojvodine, koliko je detaljna mapa bila? Tj vise me interesuje da li je bila realna mapa ili su samo granice izgledale kao Vojvodina a po njoj razbacano nesto random?
 
Играм ја повремено ФС22, пират верзија...ево има и последња верзија са свим ДЛЦ који су изашли и мноштва модова...не тражи неки опасан комп, јер је оптимизација узнапредовала...а што се тиче мапа Војводина и даље постоји и на њој се играм...

Ако некоме треба даћу му линкове одакле да је скине, а инсталација, ап само се распакује игра и то је то....
 
Играм ја повремено ФС22, пират верзија...ево има и последња верзија са свим ДЛЦ који су изашли и мноштва модова...не тражи неки опасан комп, јер је оптимизација узнапредовала...а што се тиче мапа Војводина и даље постоји и на њој се играм...

Ако некоме треба даћу му линкове одакле да је скине, а инсталација, ап само се распакује игра и то је то....
Salji link

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
https://thepiratebay.party/torrent/63361498/Farming_Simulator_22_v1.8.1.0_ALL_DLC
ЗА све који хоће да се играју са ФС22 и то последњом трнутно верзијом....

Да напоменем, игра је крекована, али се временом појављује на екрану да се купи игра, као реклама. Да би се то избегло треба да се уради један једноставан корак. Треба да се оде овде:

C:\Users\------\Documents\My Games\FarmingSimulator2022\savegame01\farms\playtime

savegame01 (може било који savegame) сам узео као пример, потом се отвори у нотпаду фајл farms пронађе се ред кода под називом playtime, време које је изражено у минутама, приемра ради 25,245 и то промените у -99999999, што је овај негативан борј већи то је време одбројавања дуже, самим тим и та реклама је блокирана да не искаче сваких 25-30 минута...

Линк ка модовима
https://www.fs22modhub.com
https://www.farming-simulator.com/mods.php?lang=en&country=us
https://www.kingmods.net/en/

У главном појавило се пар изузетно добро одрађених модова, са рецимо IC simple, отварање затварање врата на возилима, затим неке функицје и слично....

По мени потребни модови су:
навигација бај вупстер
симпл ИЦ
realistic tires
realistic center of gravity
realistic implements
realistic dirt colors

има ту још по који али ови доста мењају игру ка реалистичном....

Имате наше модере са нашим машинама са ових спростора, а ко воли западњачке има свега....најјачи комбајн је тренутно claas Lexion 5000-8000 са SimpleIC kод кога се све живо отвара од лимова преко хладањака и других ствари, затим ту је CaseSteiger од KarlFarms модера, који је одрадио на њему све као у стварности да се помера...затим Custom moddings ради одличне модове, ЈHHG modding најбољи JD S комбајни са морем опција, као и Case 250 серија комбајна као и многи други, али ови су топ што би се рекло...
 
Nazad
Vrh