Video igre sa temom poljoprivrede

Значи и ту оћете без мотике....ц ц ц ц

Послато са IQ1019N уз помоћ плуга
 
Као што сам рекао само сам тестирао игру јер док ме дођу поједини модови не играм је до даљњег...

- - - - - - - - - -

Тада се игра уз помоћ штапа и канапа, а до тада уз читове се испробава ова велика механизација:osmeh:
 
Ocekivo sam. Da ju necu moci igrati. Ali radi. Za sad je solidna. Ali nisam stigao na red. Imam jednog malog nemirka koji nepusta igru ceo dan

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mali savet ko igra "krekovanu" verziju igre i hoce da se resi onog iskakujuceg prozora "Buy full version of the game here" i zatim izbaci iz igrice na sajt Farming Simulatora, treba da uradi sledece.
u save game folderu za sejv koji igrate trenuntno potrebno je editovati "farms" datoteku istu otvarate notepadom i u njoj nadjite ovo <playTime>(i neko vreme koje ste igrali)</playTime> zatim samo izmenite to vreme tako sto cete na pocetku napisati - znaci trebalo bi da izgleda na primer ovako <playTime>-1425.162476</playTime> memorisite i to je to.
 
Kako ja da skinem tu neoriginalnu verziju?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Mali savet ko igra "krekovanu" verziju igre i hoce da se resi onog iskakujuceg prozora "Buy full version of the game here" i zatim izbaci iz igrice na sajt Farming Simulatora, treba da uradi sledece.
u save game folderu za sejv koji igrate trenuntno potrebno je editovati "farms" datoteku istu otvarate notepadom i u njoj nadjite ovo <playTime>(i neko vreme koje ste igrali)</playTime> zatim samo izmenite to vreme tako sto cete na pocetku napisati - znaci trebalo bi da izgleda na primer ovako <playTime>-1425.162476</playTime> memorisite i to je to.
Nije ispravan nacin.

@petar
Evo ovde imas link.
https://www.youtube.com/watch?v=ZSXC3JmmBaA
 
Sve modove sto skinem,nijedan ne radi,de podseti me,imas neku ravnu veliku?
Ne volim te brdovite default mape.
 
Често те мапе мораш да отпакујеш јер имају неке модове у себи и без којих не раде. Такође мора да пише FS19_(ime mape).rar, другачије неће да ради...

or8f2v.jpg


- - - - - - - - - -

равна мапа
http://www.farmingsimulator19mods.com/kiwi-farm-starter-map-4x-multi-fruit-compost-v3-1-fs19/
 
Nazad
Vrh