Video igre sa temom poljoprivrede

Kako i gde se ubacuju mape,na fs2015?
Kako god ja hocu,ono bas nece.
 
:osmeh:

2cs8574.png
 
Dugo sam se nećkao i nisam hteo da skinem FS 2015, žao mi je bilo onih modova koji su mi zauzimali preko 4,5 GB ... Ali danas iz zezanja da vidim kakva je... Mogu reći da sam i oduševljen, a i razočaran.
Oduševljen sam mnogo boljom grafikom, lepšim pregledom stanja i mape, bolji start traktora (nema da pritisneš strelicu i čekaš 5 sec da krene) i još možda neke sitnice koje čine igricom lepšom, a mane su jer ima mali izbor mehanizacije, modovi ima malo (kako za koga), uzbrdo se usporavaju traktori (što je i realno)... Sve u svemu, sazlužuje da dobije moju pažnju :)

Ako neko želi da skine potrebni su mu samo 2 programa: 1. Neki torrent downloader, 2. Daemon tools ili neki drugi program za pravljenje virtualnih CD-ROM-ova

Moja preporuka ili kako sam ja radio (znači, provereno radi):

1. Skinuti Torrent sa ovog linka //piraterija nije dobro došla na forum

Link za download se nalazi pri dnu stranice




2. Instalirati po ovom postupku na YT klipu.. (To važi za win7, za XP neznam kako ide jer nemam)


Kada se ovo ispoštuje, trebalo bi da radi bez CD-a ili bez Daemon tools-a.

NAPOMENA: Multiplayer ne radi, ko hoće MP mora da kupi original igru, a ovo je Džabe :)

Po mojoj preporuci jedan zlatan mod ( http://lsmod2015.com/money-cheat-v-1-0/ ), u toku igre je dovoljno samo da se pipne F11...

ENJOY :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Kako se ubace modovi? Raspakujem u taj folder mod koji skinem i imam u igri zmajevku, 577 i olt tanjiracu ali kako vozim to?
 
Pa kupiš u prodavnici kao i sve ostalo i još nešto fajl od moda mora biti zipovan svaki mod za sebe posebno
 
ima li neko da nije presao na fs 15, da igra jos uvek 13?
meni je 13-ka bolja, valjda zato sto ima dosta dobrih modova i tako to, ne svidja mi se 15-ka
 
мало играња у фотошопу и од максума 110 направих 130. Наравно било је дораде и у његовом .хмл фајлу што се снаге тиче и обртног момента, потрошње горива и других ситница...Ако неко хоће могу му ових дана послати линк за скидање чим дорадим још неколико ствари.

fsscreen20151004220714.png
fsscreen20151004220738.png
 
Само, ако имаш оригиналну игру можеш да играш МП...Имаш опцију multiplayer, када ту уђеш, можеш да или приступиш игри join game или да create game, где си ти тај који креира игру. Свако кога позовеш мора да има твоје модове, и обрнуто.

Имаш чак и сервере на које можеш да приступиш...
 
Нови пакетић. Златно издање Фармер симулатора 15 и нове машинице. Комбајни типа ростелмаш Акрос 595 плус иторум 760 и РМС комбајн за силажу, трактори типа зетор, машине квернеланд, нова мапа....
fsscreen20151104000246.png

fsscreen20151104001453.png

fsscreen20151104003301.png
 
A sto je SAITEK napravio volan za ovakve namjene, to nikom nista?

hqdefault.jpg


U paketu kad se kupuju volan i igra (gold edition) kosta oko 250€ ... Mnogo je to za nas standard, al po onom sto na youtubeu gledam, dosta je funkcionalno...
 
Златно издање ФС15, Ростсељмаш Лада и Зетор Кристал у акцији...Градимо полако империју..такође сам се данас играо малко са звуцима у модовима, тј. у кабини...Успео сам да колико толико пригушим исте, за сада на Максуму 130 ЦВХ мој рад, као и на Пуми 240ЦВХ...
2w746mu.jpg
slh9oh.jpg
azh01v.jpg
bi09w1.jpg
 
Nazad
Vrh