Gramatika i pravopis.

Odg: Gramatika?

Tako je, i prvo sledi opomena, ako su admini ili moderatori dobre volje, ako nisu onda se odmah briše post, od kojeg se smoriš dok shvatiš šta je napisano u njemu. :cao:
 
Odg: Gramatika?

Nekad su najveće gazde i kulaci bili nepismeni pa su se možda tom tematikom poneli neki od nas. :D
 
Odg: Gramatika?

ala si dobru temu postavio steva ::svaka cast:: :haha: :haha: :haha:
jos cemo i gramatiku da ucimo na forumu umesto u skoli :bravo: :haha:
 
Odg: Gramatika?

pa nisam ja otvorio ovu temu verovatno admini pa je moj post prvi :D i ja sam vlasnik teme ispalo je zesce!! stacu moram sad da trpim kad mi kazete :D ma ok je sve :ppozdrav:
 
Odg: Gramatika?

Temu sam ja "napravio" posto se pojavio deo razgovora za koji sam smatrao da je vredan paznje a da se nebi "prljala" tema u kojoj se razgovor pojavio ovo je bilo jedino logicko resenje!
A po mom misljenju "limunovi" su zato tu da bi se odrdjene emocije jednostavnije izrazile i ja licno nevidim u njima nista lose!
 
Odg: Gramatika?

Ala parlaju, sve neki schprahen sie deutsch pa ih nista ne razumem... A Od toga sto koristimo smajlije mozemo mi biti i ozbiljni a i pametniji od njih!
 
Odg: Gramatika?

mityoo je napisao(la):
Ala parlaju, sve neki schprahen sie deutsch pa ih nista ne razumem... A Od toga sto koristimo smajlije mozemo mi biti i ozbiljni a i pametniji od njih! ::spreman na sve::
 
Odg: Gramatika?

Posto se ovih dana pojavljuje dosta clanova koji pisu ceterski,odnosno ne pisu kako je Vuk rekao.
Postovi koji sadrze
-w
-sh umesto š
-tj umesto ć
-qq ruzi umesto kukuruzi ...
Razumem da većina nas koristi c umesto ć i s umesto š,ali to je ok i ne bode oči kao četersko pisanje.
Takve i slične postove ćemo u buduće brisati.
 
Odg: Gramatika?

Jeste čuli četeri za Vuka Karadžića?Piši kao što govoriš,čitaj kao što je napisano!
 
Odg: Gramatika?

North ARMY je napisao(la):
ALO BATE DOSTA VISHE O GRAMATIKI :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:

North ARMY je napisao(la):
Posto se ovih dana pojavljuje dosta clanova koji pisu ceterski,odnosno ne pisu kako je Vuk rekao.
Postovi koji sadrze
-w
-sh umesto š
-tj umesto ć
-qq ruzi umesto kukuruzi ...
Razumem da većina nas koristi c umesto ć i s umesto š,ali to je ok i ne bode oči kao četersko pisanje.
Takve i slične postove ćemo u buduće brisati.

...a kome noge smrde :sta: :sta: :sta:
 
Odg: Gramatika?

Pisite da Vas razumem, jer kako danas pise vecina omladine (sma, cat, Facebook..) garantujem Vam da ce se uskoro dopisivati na Engleskom, a Engleski nece nauciti, a Srpski ce zaboraviti! A kad se nadju licem u lice, toliko ce pricati , da ce ih ruke zaboleti...
 
Odg: Gramatika?

Svaka čast da znas kakva mi je muka da se šaltujem kada treba nešto ozbiljno da otkucam.
Pre više od 2o godina sam učio slepo kucanje na Yu tastaturii ali bez korišćenja čš itd a sad na us tastaruri obično pritisnem bar tri tastera pre nego što pogodim pravi. 5+ za program!
 
Nazad
Vrh