Gramatika i pravopis.

Gramatika?

dragane i tebi fali slovo tako da . . . a i kucam po forumima u 10 chata u online igri svuda tako da nemam vise kontrolu nad rukama ponekad leva ide brze od desne neko preskocim itd itd !a ovo mi je druga tast od kad imam novi pc! a od cs a mi je na levoj ruci mali prst iskrivljen od drzanja ctrl tipke od counter strike-a (cucanj)
 
Gramatika?

@ kombajner
Izvini dete ako sam te uvredio ali ajd da pregledamo ceo forum i da vidimo kome vise slova fali, mislim treba da nagadjamo sta si hteo da napises, a to za igrice to me stvarno nezanima izvini ali tako je
 
Gramatika?

A stvarno bez uvrede kombajner neki put stvarno treba pogadjati sta si hteo da kazes.... :cao:
 
Gramatika?

@mityoo

Možda bi trebalo na forumu sprovesti kurs iz osnova gramatike srpskog jezika.
 
Odg: Gramatika?

Nisam video kako je došlo do ove teme, pretpostavljam da je deo diskusije premešten iz neke druge teme. No bez obzira, odavno primećujem da se ne vodi baš mnogo računa o pravopisu i gramatici i pri tom ne mislim samo na izostanak slova ili korišćenje npr. ch umesto č itd. Ako se radi o chat-u onda i nije neki problem ali bi trebalo voditi računa da bar postovi na forumu na nešto liče. U prilog tome evo jedan link kao mali podsetnik ako se ponešto zaboravilo iz škole.

http://pravopis.tripod.com/latinica/l-index.html

:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Gramatika?

::svaka cast:: kreatoru teme.Bilo je vreme da se napravi ovaj korak.Forum treba da ostane i bude ozbiljan ne samo zbog nas članova već i zbog gostiju i posmatrača istog.Ako svi počnemo da pišemo svoje postove po Chat fazonu ondak to neće ni na šta da liči i udaljićemo od sebe potencijalne članove foruma.
Izvinite ako sam nekoga prozvao ili uvredio izneo sam svoje mišljenje.
@Kombajner
Ne`mo se sekiraš.U redu je
 
Odg: Gramatika?

mityoo je napisao(la):
bez uvrede,pises o gramatici a ti ubacujes te limunove kao moderator,em zauzima mesta,em neko ce sa strane pomislice da si jos klinac,izvini
 
Odg: Gramatika?

M1sl1m d4 je ovakva tema b4š trebala na forumu. Još samo da neko umesto slova v počn3 d4 stavlja slovo w. Mada je ovo za limunove ipak /\ (vrh) :cao:
 
Odg: Gramatika?

vidjao sam po chatovima bas tako naprimer pijem piwo :zli: ma daj ali je tesko odviknuti coveka od toga novi ovaj tvoj /\ stvarno je /\ (vrh) :D
 
Nazad
Vrh