Lovačka tema

Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Ja volim nemačke loven terijere i jamarenje, ali u poslenje vreme slabo stignem ići.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Novil ,da li imas koji snimak jamara u akciji?
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

ja u lovu odmaram živce,meni je to baš dobro da makar malo zaboravi čovek na rad.što kažu ljudi pustiš mozak na pašu. :D novii nađi vremena posla će uvek biti. :cao:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Ja volim kad lovci love, sto se kod nas slabo radi... Zecovi se namnozili pa kad krenu stetu da prave to je strasno...
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

zajebano je to.pucaljku i po njima ::namigivanje::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245700524[/time]_________________________________________________
evo je i moja pucaljka
beretta-es-100.jpg
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Nemam, ali ima toga na You tube prilično

[youtube]b7W7gsoTGJo[/youtube]


[youtube]CQHWWAk78z4[/youtube]

vrhunski snimak, jer lisica brži na kraju snimka, spektakularno

[youtube]o0rkkBtXifs[/youtube]
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

prikljucujem se temi jer volim lov sa kojim se bavim od 1982g.imam pusku iz27 karabin puskarna kranj.lov na fazana mi je najzanimljiviji imam poenterku10meseci koju uvodim u lov i nadam se da ce do jeseni biti spremna.toliko za sad
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

pozdrav druže,ja sam tek sad od ove godine pripravnik.a najomiljeniji lov mi je na prepelice.a pucaljka mi je na slici. :cao: :cao: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

pa kako ide mladicuuuuuuuuuuuuuuu:haha::haha::haha::haha:??
Kao pocetnik, ali bice jos sezona , buducnost je pred tobom!!! :D
MILOS D.T, odakle si ti, ako si blize ka PROKUPLJU, dodji i bices mi gost, pa idemo malo na svinje.
Puska ti je ok, ima je moj brat istu, stvarno je dobra, a ja ti nosim sve i svasta, imam i karabin iz kraljevine Jugoslavije, i to iz 1924god.
A na prepelice bi iso rado, ali neda poso......
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

..Slabo , ali zec i jarebica, fazan, samo je jos rano.
Najvise divlja svinja, lija i vucko, a i ako nema nista, prvo kafance je tu!!!! :ppozdrav:
 
Odg: Bavi li se ko lovom, u slobodno vreme????

Danas ocu bila policija u kontroli, pregledavali ormarić za puške, ( sva sreća pa je sve po propisu, pod ključem i lokotom ) stoga oprez lovci ;)
 
Nazad
Vrh