Lovačka tema

Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Da pocelo je ...
Pao jedan zec ...
Palo jedno prase od 27 kg na ražanj za nas 15 i
mnogo mnogo pića
Lovačka kuća i čeka (novo) juče otvoreno.
Neznam dal su svi otišli kući...!
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

MILOŠ D.T je napisao(la):
Ide dobro,pre dve nedelje kod nas bilo 2 praseta na ražnju. ::svaka cast::Kod tebe? :cao:
Danas ovako:
dvocox.jpg

2ql48lg.jpg




http://www.youtube.com/watch?v=2oZ79oqLLgI




http://www.youtube.com/watch?v=TBJHI8mdKcI
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

ja ovu temu tek danas video bas mi je drago sto nas i ovde ima inace sam lovac i jamar a posebno ljubitelj nemackog lovnog terijera u nedelju izjamarili jazavca cca 20 kg zenka skotna a za par dana idem po stene u sombor
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Evo i Techa pozdravlja sve lovce, ja sam vec 10 godina lovac, i verovatno sam jedini lovac bez puske. Imao sam ranije Zastavu pa prodao i sad lovim sa bratovom ruskom. On ima 6 kom, a lovi se prepelica, fazan, zec, lisica. Imam NOP starog 3 god. kupljeno stene u Temerinu. :cao:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Kod mene jedan fazan i dve jarebice
a sledece nedelje ako bog da ... idemo na svinje.
Moramo jer upropastise ljudima livade. Sve zivo su prerile... Nek oproste ovi zeleni i drugi ljubitelji zivotinja jer mi vise volimo nase domace zivotinje kojima preti nedostatak hrane dogodine zbog opakih divljaka... ::lose::
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

pozdrav svim lovcima, nisam lovac ali neki drugari jesu pa ponekad idem malo snjima u setnju,
ovde je pas upao u kanal za navodnjavanje pa nije mogao da izadje pa smo ga morali vaditi, inace u tom kanalu se desava da i divljac upadne pa ne moze da izadje jer je klizavo zbog folije,
nl3n9y.jpg

ovo mi se najvise svidja u celom lovu, pauza i razanj
255m9sh.jpg

i na kraju bude pecenja tako zvano krompir na tepsiji peceno u seljackoj peci tamo na salasu gde se okuplja jedna od grupa lovaca, pa bude zurka do uvece
3150lmf.jpg
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

miroslav k je napisao(la):
pozdrav svim lovcima, nisam lovac ali neki drugari jesu pa ponekad idem malo snjima u setnju,
ovde je pas upao u kanal za navodnjavanje pa nije mogao da izadje pa smo ga morali vaditi, inace u tom kanalu se desava da i divljac upadne pa ne moze da izadje jer je klizavo zbog folije,
kolko je meni poznato,
oblaganje kanala folijom je i zabranjeno iz tih razloga...
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

draganpan je napisao(la):
Koja je ovo pasmina u ovom kratkom filmu?
Engleski poenteri su na snimku . Inace to je kerusa i njen podmladak. Izvanredni su u lovu na otvorenom polju, i izuzetno su zahvalni za lov.
160yalk.jpg

Na ovom terenu lovimo svinje

343lz54.jpg

A ovde ostalo.
 
Nazad
Vrh