Lovačka tema

Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

@becar, to je kod nas stalna pojava, cak i na ulicu kontrolisu kad nas sretnu, jel oruzje OK!!!
@ Milose, bice slika druze, samo neznam kako da ih smanjim, da bi ih postavio, jos se mucim, a slika mogu staviti cak i ko tapete!!!
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

@MILOS D.T
Druze evo nekoliko slicica:
35jezyv.jpg

Lov na svinje
Dorucak, i pravljenje rasporeda za dalje angazovanje....
35l4vi0.jpg

Lovili SVINJE, a ulovili VUCKA, druzina TRNAVCANI!!!!!!!!
2hnug6w.jpg

Njegova visost VUCKO!!!!!
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

znate li gde lovdzije imaju modricu
Post je spojen: [time]1252777934[/time]
_________________________________________________
da vam kazem pa na celu jer kad pricaju svi lovci udaraju sebe po celu a znate li zasto jer kobajagi pogadjaju divec po sred cela. izvinite MALA SALA
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Pa Zoki, mozda si i u pravu, ili kad promasi divljac, pa onda ono po celu i uzrecica pa zar opet....
hhahaahh
Milose ako si raspolozan od polovine oktobra dodji na druzenje i lov na svinje po Radan planini!!??
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

mityoo je napisao(la):
Ja volim kad lovci love, sto se kod nas slabo radi... Zecovi se namnozili pa kad krenu stetu da prave to je strasno...
Odlicno...
Obzirom da nas lovaca ima na ovom forumu, ti odredi jedan dan pa nas pozovi da ih proredimo ako ih ima mnogo. Ja bih dosao sa ekipom od cetiri coveka, jer za nas planince je lov ravnici milina ziva. A ako treba imamo i gonice pa uzivaj dok kerovi stekcu.
Post je spojen: [time]1253163139[/time]
_________________________________________________
bećar je napisao(la):
Danas ocu bila policija u kontroli, pregledavali ormarić za puške, ( sva sreća pa je sve po propisu, pod ključem i lokotom ) stoga oprez lovci ;)
Ako nekom treba ormar za puške mogu vam pomoći jer moja fabrika pravi te ormare po danskoj licenci u koju zemlju ih i izvozi.
Dosta smo prodali i u Srbiji, a radimo u tri varijante 5, 7 i 10 pušaka.
Cena je pristojna a isporuka brza. Ako nekog interesuje mogu postaviti i slike... i bliže kontakt adrese firme.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

ma i ja sam za mala gostovanja samo da se dogovorimo, gde kad i kako, a i ako nema tog dana nista napravicemo neko iznenadjenje, tu su kafancice, pa udri uz casicu!!!!!! :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

pozdrav za sve lovce (pogotovo one lovce koji u lov idu najvise zbog druzenja i uzivanja u prirodi) inace lovim po semberiji (bijeljina) i Trebevic (Istocno Sarajevo) fazana zeca (ove godine po prvi put od 91 srndac) a najvise prasice i jagnjice i naravno koju gajbu piva
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

MILOSE, pa g.Damjanovic, je onaj pravi za druzenje, on mu dodje isti ko nas dvoje, cim nema sta u sumi, tu je jagnje u kafance. Takav nam treba, Damjanovic, DOBRO DOSO !!!!!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh