Lovačka tema

Ima kod mene u selu covek koji to pravi bunde,ajde kad budem unutra pustim ti broj telefona...
 
Prosle godine po snegu sam nasao ovako malog zeca njemu vise smetaju sto kaze kolega setvospremaci,tanjirace,dlakavi i pernati predatori od zime!
 
Nisam lovac a ni ribolovac, ali zato ujak jeste vec 40god... Hteo bih sa vama da podelim jednu ideju, koja je potrebna da prica iz ovih oblasti bude verodostojna...

 
Hvala... ujak mi trazio da mu napravim jednu, odradim 4kom... rekoh da probam trziste ali se niko nije upecao! Cenu sam stavio 40e.
Poklonjene sve cetiri...
 
Nema tu šta da se neko peca... ovo je lepo samo treba malo istrajati i kupci će se pronaći... svaka čast.
 
Nesto mi ovo svinjce deluje odomaceno :sta:


Bilo kako bilo , uspeo je strelom da obali preko 300 kg mesa :sjasi:

Kako se samo brecnuo na 00:49 :haha:
 
Meni su svi ovi teški smarači uključujući i one što tamane pacove sa vazdušarom,upucaju pa onda objašnjavaju šta i kako kao da se na snimku ne vidi ili je ovo film za slepe ,samo da objasni kakvo mu govno ukus ima.
 
Ova RX 20 S3 izgleda dobro a kad je po Italijanskoj tehnologiji ne bi trebala biti losa. Kad sam ja kupovao bio sam opredeljen za plastiku, nekeko mi je delovala lepse - modernije ali kad sam uzivo video istu pusku u plastici i u drvetu ipak sam uzeo drvo.
 
Evo i cena, sa optikom 4x32 29000rsd bez optike 20000
I ova F40 je zanimljiva al nisam je nasao kod nas ima na stranim i za nekih 60e je skuplja od rx20
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh