Case ih

A ja mislio kod drugara slučajno crkli silen blokovi,original skupi ko da su pozlaćeni.
 
Ima čovek koji radi proizvode od gume u full kvalitetu samo je potrebno napraviti kalup/alat za željeni proizvod.
 
Jesteda,puta minimum 20,pa naviše :cvetic:

- - - - - - - - - -

...jer direktno od kvaliteta izrade alata zavisi kvalitet odlivka,(loš alat nemože da pravi dobar odlivak) i odnos škarta i valjanog,a kvalitetan alat za takve stvari kooošta
 
Mi smo imali takav problem na new holandu i bilo koga da sam zvao niko nije hteo da prihvati da odradi te glavne silentove, kažu nije problem kalup da se odradi ali ne daje garaciu na materijal.
Pa jel moguće da je za klasa tako skupi nas sve ukupno je oko 450e sve je kupljen u agroglobu.
 
Meni je ovaj uradio za 20e komad,rade bez greske vec 3g.Letos mi uradio torzije od baterija za Horsch-ovu sejalicu 4x jeftinije od originala,kvalitet gume i tvrdoca ista,65 sora...
 
Koje taj majstor daj neki kontakt pa da mozemo da porucimo i mi za CASE, meni sada stize 2366 do nove godine, pitanje je kakve su mu gume na ladji, mozda ce mi trebati jedna garnitura, u TITANU su 80000 dinara +pdv
 
Danas se ponovili sa masinom
CASE 2366 2001 godiste 5,5 metara heder, ima dosta opreme, podesavanje sita iz kabine, nivelaciju, kopir terena itd

5mlkap.jpg
[/IMG]

117w9vq.jpg
[/IMG]

f4jj2w.jpg
[/IMG]
funeig.jpg
[/IMG]
 
Hvala sogore, kosa je 5,5 a spoljne mere oko 6m, mislim da ce proci ako ne onda kolica i za sobom, brzo se kaci i otkaciva.
 
Nazad
Vrh