Case ih

Murtin
Po kojoj ceni ako znas napisi i ko je uzeo?
 
Dva 2388 bila, 2003 god, ne znam koliko sati. Jedan ode za nekih 4,2+pdv miliona, drugi za 3,6+pdv. Ovaj skuplji je uzeo neki Botoski, a ovaj jeftiniji da l Veličković ili tako nešto, nisam baš pratio. Al mi je bilo zanimljivo, dva interesanta, dva kombajna, a nisu se dogovorili nešto.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
 
A gde je to bila licitacija ?

- - - - - - - - - -

Dva 2388 bila, 2003 god, ne znam koliko sati. Jedan ode za nekih 4,2+pdv miliona, drugi za 3,6+pdv. Ovaj skuplji je uzeo neki Botoski, a ovaj jeftiniji da l Veličković ili tako nešto, nisam baš pratio. Al mi je bilo zanimljivo, dva interesanta, dva kombajna, a nisu se dogovorili nešto.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

- - - - - - - - - -

Obojica hteli taj lepši,taj lokalni bio sa majstorom iz zadruge,a kad su videli da ne vodi nikud,uzeli jeftiniji
Jel to moj komšija i tvoj drug uzeo kombajn?
 
Banatski Brestovac. Početna je bila valjda 3,580,000. Za onaj prvi, a tako valjda i za drugi.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
 
Pomoc , imate neki link za katalog ilu radionicko uputstvo case 1660 ? Ko je najsnabdjeveniji dijelovima , treba nam neka mala plastikica u razvodniku hidraulkke . Sitnica , ali samo pao adapter u momentu . Jedino sto smo nasli ta pvc piksnica da je pukla . Hvala
 
Бежи од њих, јер имају проблема са ситима, тј. селенима које носе иста, па ако један страда прави дар мар, тј. долази до ломова носача. Зет има 1460 и има проблема са тим, а сита му тешка до зла бога, да их једва два човека извуку. То је решено боље на серији 1600, јер су исти појачани ваљано. То је проблем на тим комбајнима, нисам знао да је постојао док нисам питао буразера који је имао 1460 до пре пар година. Каже све остало је изузетно добро одрађено, али тај проблем постоји и они су мучили муку са тим проблемом. Тек са појавом 2100 серије, тај проблем је у поптуности отклоњен....
 
Gledam kako rade, izgleda bolje od onih sa slamotresima, pogotovo u kukuruzima i soji, meni treba najvise za vrsidbu graha, a on bi bio idealan, gledao sam malo i njemacke oglasnike nadu se za oko 15000€
 
Они савршено раде те културе, али имају тај проблем. Сваке године пред сезону мораш мењати селене ако нећеш да доживиш у раду лом носача сита и онда да се патиш да исте замениш.

Боље гледај 1640 или 60. Они су скупљи од старије браће али им је донекле тај проблем отклоњен...
 
Hvala ti na ovim savjetima, to nisam nigdje procitao, ima jedan kod nas taj 1480, sa 3,7m hederom, i 5 redi kukuruzni preklopni i trazi 19000€, al nisam ga vidio uzivo, samo na slikama, pa neznam kakvo je stanje

Kod njih se nista nemjenja osim hedera kada se prelazi sa psenice na kukuruz?
 
То нећеш нигде прочитати јер нико о томе не прича. Ето мој буразер је то све преживео, са његовим 1460, а сад и мој зет. Већ другу годину како се жали на њих, а комбајн што се тиче свега другог ради савршено....Кукуруз и соју, нема му премца....
 
Nazad
Vrh