Case ih

Gospodine Panonstib vidim 2388 je na njivi i kako ide dal ste vi pokosili koji krug ? :ppozdrav:
 
Hvala lepo na odgovor gospodin Panonstib!Mene još interesuje dali još može naći delove za njega?Ima jedan takav kombajn(IHC 953) u ponudu,cene ga 12000 Evra.Sa klasičnim menjačem.Pitam se dali to vredi te pare?
 
Poslednja izmena:
Mogu se obezbediti delovi samo su jako skupi.Da li vredi toliko to stvarono ne mogu da Vam napišem jer ja nisam trgovac pa se slabo interesujem za cene, a i da li vredi te pare i to ne mogu da napišem dok ga ne vidim i ne pregledam!
 
Pušten u rad.
slika003.jpg
 
Meni još uvek interesuje taj stari IHC 953.Da li neko video njega u radu,da li neko radio snjime?Kažete da su skupi delovi za njega,ali nasprem čega je skupo?Nije valjda skuplji od John Deere-a?Na žalost nisam uspio da pogledam još onog koji se prodaje.Mada čovek jako ga hvali!I ono što sam našao o njemu na internetu,nije puno.
 
Ovom kombajnu sam pisao.
177566.jpg


---------- Poruka napisana u 12:48 ---------- Prethodna poruka je at 12:47 ----------

Da li sad nekome poznato ovaj kombajn?
 
Janika a zasto bi ti da kupis taj kombajn? Sta ces posle kad trebalo kupovati delove a nema ih.... Koliko se secam spominjana je cena od 12 000e. Za te pare 142-ku mozes da biras! I sto je naj vaznije delova imas na svakom cosku!
 
ovde bi trebalo otvoriti skolu o kombajnima. bare koliki je protok tvog kombajna?Bitan je protok,kolicina ovrsenih hektara zavisi naj vise od vozaca ,ambalaze ,itd sto je uglavnom i problem.A velicina motora to je tek posebna prica cak sam video kombajne koji imaju manje motore a opterecenje pri maksimalnom teranju neprelazi 50%
 
Nazad
Vrh