Case ih

Najveci problem kod ubacivanja mercedesa je visina ventilatora tj.vodene pumpe.Imali smo brat i ja jednu takvu gimnastiku i menjanje motora,mali je bio precnik ventilatora i nije imao dobro hladjenje.Ubacio sam i onaj elektricni od auta i opet nedovoljno.
 
Da li neko zna koje ulje (ne brend vec tip ulja, viskozitet...) ide u reduktore na Case 1660 kombajnu?
 
Da li neko zna gde ima da se kupi katalog za kombajn Case 2366 (2000. godište)?
 
Jedino kod Dragana u Rumi.Broj može da se nađe na Kupujem Prodajem u rubrikama o kombajnima jer u njima nudi svoje kataloge.
 
Ako nekog interesuje zitni heder 4,2 od Case kombajna neka mi se javi na pp.
Ne postavljam oglas jel ne znam kako se krece cena.
Ima produzeni sto i podudara se na 1440, 1460 i njima slicni. Ali mislim da nije original njihov.

A ujedno mi mozete reci i cenu ako znate kako se krece. Heder je kod mene u okolini i stoji jer je vlasnik kupio veci, lud covek definitivno.:)
 
Samo gledaj da budu mali brojevi sa strane. A ne veliki preko cele bocne strane.

Mislim da je Pantelija uzeo 1660.

A sto se tice kako su se pokazali, odlicni su. Redovno odrzavanje i gas. Lom sveden na minimum, pogotovo u soji i kukuruzu. Jednostavan za odrzavanje, servisiranje.

Doduse zale se na slamu posle njega, raspadaju se bale jer je dosta sitnija slama.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Koliko je dobar toliko ga pojedu rezervni delovi. Ako hocete valjano da remontujete kombajn bez 10000 evra nemoj te ni pocinjati. Stracno su skupa te njegove tzv sine, ima ih 70 i nesto ako se secam, pa onda one uvlakacke spirale i tako jos stosta. Da su dobri kombajni jesu, ne bi bili toliko hvaljeni, ali da ih nema bas puno i nema ih.
Mislim da je kolega Cici presao sa takvog slicnog na Claas Lexion. On bi sigurno mogao da vam da bolji odnos izmedju ova dva sistema kombajna.
 
Nisam gledao cene rez.delova,mislim da su te cene bile nekad.Danas se može naći to mnogo povoljnije.Drugar je menjao par tih šina,ili udarača kako se već zovu 20e komad.Made in PRC.Kolega Bukur je sa Case-a prešao na novijeg Case-a.
A,ni Claas nije baš naivan sa cenama rez.delova,to što mi kupujemo poljske i ukrainske delove ne znači da je jeftin.Originalno je uvek skupo.
 
Za Case nema zime, doduse sad ta varijanta ne radi. Ali delova u Rumuniji koliko hoces, sta god hoces. A za cene se cenkas pa za koliko kupis

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh