Ambalaža i pitanja vezana za nju

Ajte ljudi da ne pravimo cirkus od foruma. Dajte te telefone i imena firmi koje prave kartonsku, drvenu, plastičnu i bilo kakvu drugu ambalažu.

Uz dužno poštovanje prema forumu, i administratorima, ne možemo da poštujemo formu a da ispašta suština teme.

Pa nije reklama ako se ovde pomene 20 firmi, ili 120 firmi, i svako ko pročita može sam da bira koju će firmu pozvati i sa kojom će se firmom dogovoriti. Ili neka se pozove svih 20 firmi i odabere najbolja ponuda po kvalitetu ili ceni, kome šta više odgovara.

Sve ovo što pišem je samo u najboljoj nameri, kao i ostalo što sam pisao na forumu.
 
Mislim da je bezbednije postavis pitanje i kazes da ti posalju odgovore na PP:)osmeh:standardan naziv za Privatne Poruke)
 
Ne znam zašto bezbednije? Pa forum je namenjen svima koji su zainteresovani da pročitaju ono šta im je interesantno. Ja mogu da šaljem PP ali mi je to malo nepraktično, svi koji to žele mogli bi već na forumu, bez slanja PP, znati to što ih interesuje. Ne vidim to kao reklamu.

Možda grešim ?

Ako pošaljem PP dobijam informaciju o samo jednoj firmi, a na forumu želim da dobijem informacije o više firmi koje rade isti ili sličan posao. Samo tako dolazimo do najboljeg kvaliteta i najbolje cene. To nam je, nadam se, cilj
 
Ja sam sad prelisto ima bar 20 firmi sto prave ambalazu,i svugde brojevi telofona,evo ti ukukucaj panexco,Novi Sad.Primer prave lepu plasticnu.
 
Ma ne, nije to meni problem ali zašto ako postoji forum da to radim.
Evo još nekoliko firmi koje rade ambalažu
Panexco 021 639 32 83 Novi Sad
Alfa Pack, alfapack.rs
M&M fruits, Zemun, 011 375 09 93
Labb group, Šid, 022 712 260
King-plus, 022 391 142
Romapack, 022 321 036
 
Sve sto je u korist clanova foruma moze da se napise i nije nikakav problem. Zna se sta je reklama i kako izgleda kad se neko reklamira. Nemam nista protiv da se napise koje su to firme koje nude ambalazu i po kojoj ceni, ko gde nabavlja i posto. Pa da se uporedi. Ali napisite vasa iskustva, ovo sto si ti napisao svako moze naci na netu

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Ambalazerka iz Begaljice rade sve vrste drvene ambalaze ja sa njima radim i zadovoljan sam gajbica za sljivu 8 bila 35 dinara
 
Zna li neko gde mogu nabaviti polovne gajbice gajbice za malinu,treba mi do 2000 komada?
 
Pored pijaca imaš "referente" koji sakupljaju i prodaju polovnu ambalažu. Za BG znam da ih oko kvantaša ima jako mnogo a pretpostavljam da ih i u ostalim mestima ima.
 
pozdrav svima!

koliko vi placate nove drvene gajbice za jagode (naravno, oni koji se bave jagodama :))?
cini mi se da mi je cale rekao da je poslednji put platio 38din. jel vi imate bolju cenu?
 
Nazad
Vrh