Suncokret 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E sad mi vas dvojica recite kakva je to pljeskavica bez luka i ljute paprike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa nemojte sad i vi tako... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Naravno da ce se sve zavrsiti gde je i pocelo, jer je ''korupcija'' ono sto nas kolje!
ta skladista za nas male i srednja gazdinstva, to je spas koji nemoze da se ostvari bez saradnje sa drzavom, al ono prvo ''korupcija'' jace od drzave!
 
Trebalo bi bar 3-4 godine, moj komsija sejao svake druge pa mu se pojavile neke bolesti u oazama po njivi.

Mada, kako su krenuli, ja cu izgleda da pravim jos i vecu pauzu:ideja:
 
Ko je taj sto moze da organizuje ljude da se svi pridrze dogovora i da na prolece niko ne poseje suncokret, da ga vidim? ja cu mu dati za taj uspeh jednu prosecnu mesecnu platu!
da nije mozda Gosn Jan ili Sefke?

:haha:Kod nas par ludaka otvoreno kazu popalice njive gde ima suncokreta:haha:E sad da li ce ili nece ali treba mirno spavati preko leta a ne znas hoce li neko to i odraditi..jbg ja ga sigurno necu sejati dok god ne istekne ugovor ovoj trojici(Kostic) koji su zakupili Vital na 3 godine...nema sanse da ce dati dobru cenu
 
Pa gde je sad nasa unija paora da reaguje??? Zadovoljni....naravno kad su dzepovi puni! Sta god mi preporuce uvek cu kontra raditi!
Ej po 42,90 ga prodaju!!!
 
Ala su nas ošišali pa to je strašno.Dobro ću razmisliti i videti uslove za iduću godinu.Ipak su kukuruz i pšenica nekako sigurica spram suncokreta.
 
imam jedno pitanje kakav je pred usev soja za suncokret,imao bih jednu parcelu da posejem pa me interesuje dali je onda suncokret podlezan nekim bolestima?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh