Fazani

Na koje si fazane konkretno mislio, redovne, dijamantske, zlatne, platinaste. Ima ih jako mnogo vrsta, pa samo malo preciznije.
 
Ja drzim divlje fazane, prepelice i jarebice kazi mi sta te konkretno zanima, njihov odgoj moze biti dosta isplativ, lako se gaje...
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
Na ove obične, kao što su ovi u šumi.A imam i neke tamno zelene.Ne znam kako se baš tačno zovu:haha:

Ako su ovakvi onda je to kineska varijanta ovog našeg domaćeg. :cao:
2u40o5c.jpg
 
Vidim volis fazane,ja imam fazaneriju oko 600 fazan i oko 3000-3500 koka to mi je maticno jato,ako ti treba neki mogi ti pokloniti :) ako xoces da se bavis time

Fazanerija TS
 
mmmmmm sad sam i ja video ovaj topic o fazanima pre jedno 15 godina sam i ja drzao ali samo 10 -tak :D

U kakvim kavezima drzis fazane jel moze neka slika da vidim mozda i ja nabavim par jel su mi lepi :cao:
 
Jutros čujem naku pucnjavu okola. Da li je to otvoren lov, i na šta. Muka me hvata kad vidim lovce po polju u streljačkom stroju. Ne libe se da prolaze i kroz dvorište, u želji da isteraju i ubiju neku nedužnu pticu.Imam par komada fazana koji su se udomaćili, te ih skoro svako jutro vidim kaki se šetkaju u blizini kuće. Milina ih je videti. E onda naiđu "lovci" ::jako_besan::.
 
Da , isto kao i kod mene... Ali, ako se puca na DVESTA metara od objekta, zove se policija i oduzima im se oruzje, jer zakon o lovu jasno precizira uslove koriscennja istog. :ppozdrav:
 
Upravo jutros kod mene u njivu uletela njih petorica sa kerovima.Ni Dobro jutro ni Pomoz Bog.A kuce su bukvalno 50 metara od njive,iza sumarka fabrike,tu su i dalekovodi.Ovo moze samo u Srbiji
Post je spojen: [time]1288541112[/time]
_________________________________________________
Da dodam da su mi deca od kojih mladji sin ima 2 a stariji 5 godina,bila sa mnom u njivi kad su otvorili paljbu
 
Propustili su oni čas na kome se uči da se ne prilazi objektu bliže od 200.metara.I ja sam lovac ali nedeljom moram blizu svog objekta gde gajim koke da dežuram zbog takvim koji su kod tebe ulazuili u njivu.
Pozdravi mi tu dvojicu mlađih a tebe neću ni da pozdravljam evo ti samo jedna tura :ppozdrav: :haha:
 
valjevac je napisao(la):
Propustili su oni čas na kome se uči da se ne prilazi objektu bliže od 200.metara.I ja sam lovac ali nedeljom moram blizu svog objekta gde gajim koke da dežuram zbog takvim koji su kod tebe ulazuili u njivu.
Pozdravi mi tu dvojicu mlađih a tebe neću ni da pozdravljam evo ti samo jedna tura :ppozdrav: :haha:
Obojica su ljubitelji zivine.Prve reci ovog mladjeg su bile tata, mama, pa onda koka i jaje.Moram ih poslati kod tebe na "zanat" :haha:.Doci cu uskoro na jedno valjevsko :ppozdrav:
P.S. Izvinjavam se za off
 
ima li neko jaja za nasad od fazana kontaktirajte me preko pp.
želeo bih da kupim za dvorište da izvedem.
 
Nazad
Vrh