Razrivač (Gruber)

Uh...sta je to presudilo-da pored potingera u dvoriste stigne satex?
 
Uh...sta je to presudilo-da pored potingera u dvoriste stigne satex?

Nismo hteli mi potingera,opredelili smo se za Satexa jer je ovaj tip grubera napravljen bas za traktor od 150ks pa zato,hteli smo ilgijev apolo od 3m ali ovde kod nas nema sanse da ga nosi traktor od 150ks.
 
Nismo hteli mi potingera,opredelili smo se za Satexa jer je ovaj tip grubera napravljen bas za traktor od 150ks pa zato,hteli smo ilgijev apolo od 3m ali ovde kod nas nema sanse da ga nosi traktor od 150ks.
Negde si pisao da je potingera jako lepo nosio kejs,a apola bi mogao nositi,ali model bez opruga...ako opet zafali snage-skines dva tela i mora ici...kad ga upregnes,javi kakav je utisak...
 
Vidim da se gađate ovde sa nekim silnim mašinama koje treba da vuku mrcine od 150 i više konja i još kukate.Kako vas nije sramota da to i pominjete kad veći deo poljop.proizvođača ima -6-7 ha i jednog ferdžu ili rakovicu i sad treba da sluša vašu kuknjavu.U pravu su građani kad na protestnim okupljanjima i barikadama vide silne Džon Dirove i ostale skalamerije a uz to i gazde koje sede u mercedesima i kukaju na državu,sušu...Onda se čudite što nemate širu podršku,aovi u gradu nemaju za struju i hleb.Dozovite se malo realnosti i u skladu sa opštom društvonom situacijom,da nekažem bedom,vodite konstruktivan dijalog a da vas svi razumeju!!!
 
Dozovite se i Vi kolega pameti,ipak je ovo tema Razrivač(gruber)
A to što ste Vi napisali nem velike veze sa razrivačima iliti gruberima,a da ne kažem,onako uličnim jezikom,a da Vas ne uvredim :ppozdrav:
 
Jel postoji neka igračka gubera da može da uradi strnjiste a da je moze vuci t40?

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Gazda je iz Vlajkovca,gledao sam polja koja je radio ovom masinom...utisak je ok,ali ne verujem da bi mogla raditi na zemljistima sa druge strane Vrsca i nasim ritovima...mada gazda je-po njegovim recima raspolozen probati masinu na svim terenima.
 
Nazad
Vrh