Razrivač (Gruber)

Ne mogu da procenim,možda slika"vara" ali nekako mi se čini,šta ću.
 
Meni je lakse odem u Pozarevac po gruber nego u Poljsku.
Gde je prevoz, gde je carina, gde je PDV?
Izadje na 5.000e kao od sale.
 
To je brutto cijena gore!!
Da vi niste u Eu to sam zaboravio.Carina neznam koliko bi bila
Ja sam si dovezo odanle tanjuracu i podrivac bez ikakvih davanja i ovo mi bude sljedeca kupnja samo s boljim valjkom nece bit preko 3700 eura.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Kada bi ja pisao sve sto mi se cini, mnogima bi to bilo i smesno, meni se cinilo da Ajfelov toranj nema vise od 100m visine,kada sam ga gledao iz brzog voza a kad sam dosao blizu njega delovao mi je nekako vislje.
Post se odnosio na komentar ACA RAIC

- - - - - - - - - -

15500 zl je 3640e,da budemo precizniji, a to je cena u Poljskoj
 
14000 zl je cijena bas u tvornici za 3 metra.Bio sam tamo osobno i pricao s gazdom u vezi navedenog grubera.Usput 2.6 metara verzija je 12000 zl a 2.2 metra 10500 zl.Sjetvospremac od 4 i pol metra bi bila cijena kao i grubera od 3 metra al je to tesko bar 2 tone mozda i vise tak da treba poprilican traktor.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Ove jeseni gruber je spas i ide savrseno, onako skolski. Mi smo gotovo sve zavrsili, ostalo mozda jos 25 ha, ali od toga ce nesto ici plug da se zaore kukurzovina.
Gruber je pusten na 30 cm i isao je po prilicno solidno. Bilo je delova gde je malo tvrdje, ali uglavnom je bilo odlicno. Zamenjeni su i vrhovi.
11c6t7p.jpg
[/IMG]
21cchee.jpg
[/IMG]
 
Ove jeseni gruber je spas i ide savrseno, onako skolski. Mi smo gotovo sve zavrsili, ostalo mozda jos 25 ha, ali od toga ce nesto ici plug da se zaore kukurzovina.
Gruber je pusten na 30 cm i isao je po prilicno solidno. Bilo je delova gde je malo tvrdje, ali uglavnom je bilo odlicno. Zamenjeni su i vrhovi.
11c6t7p.jpg
[/IMG]
21cchee.jpg
[/IMG]
Na koliko ha se zamenio vrhove?jel ilgija ima,s?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh