Tovni pilići stari tri nedelje - kupovina

Ima sredstvo Tilogal B.Moze se davati u vodu,a moze i da se prska preko njih sa prskalicom,razredjen u vodi.Moj ti je savet da nista ne diras i 99% ce se problem resiti sam od sebe.To se desava kod prenaseljenosti objekta i kad im je vruce.Kod tebe ce verovatno imati mnooogo vise prostora,te ce se to krcanje izgubiti za nekoliko dana.Ljudi se bespotrebno plase,jer su simptomi slicni upali pluca.Kod nje su ipak pilici ne veseli,nakostreseni i tesko disu.Kod tebe je ovo sasvim bezazleno i nece imati nikakvih posledica u daljem tovu.
 
Ajd super odma mi je nekako lakše nisam držao tovne piliće od poplave prije 5 godina pa sam več pozaboravljao sve što i kako treba sa njima
pročitao sam ovdje puno korisnih savjeta
 
Zdravo ljudi.gde mogu nabaviti tronedeljne tovne pilice?
 
Poslednja izmena od urednika:
To je ekstra cena,na ovu cenu zivih.Nema ni logike da ti tronedeljni budu jeftiniji od zive vage.Isplativosti apsolutno nema,al ajd.Neko ocigledno ima neki interes,ili je u pitanju cisto pranje novca.
 
Ima covek interes, drzi poljo apoteku, ja sam mu nabacio 5 musterija, i svako tako bar po 2-5. a na poziv covek donesese koncentrat,kec, dvoja, trojka,.... tako da njemu se sve isplati, i nama. svima dobro
 
Poslednja izmena:
Musterijama znam da je lepo.Uzmi sam,pa racunaj dali ces ga od jednodnevnog uhraniti za te pare.Racunaj pile,utroseni koncentrat,a gde su uginuca,grejanje,ventilacija,voda,vakcinacija,prostirka,dezinfekcija,dezinsekcija itd itd.A valjda treba nesto i da zaradi.Odgovorno tvrdim,da se ne moze uklopiti u tu cenu.Mozda ima svoj inkubator,ali mu je opet bolje da proda jednodnevno pile.Jedino,ako se zadovoljava iskljucivo zaradom na tom koncentratu,sto uz njih prodaje.Ipak je po meni lud.Platio bi ti njemu i imao bi racuna i vise od 150.:osmeh: Pa 160 su na kamion ziva vaga.Treba da ih drzi jos tri nedelje i da uzme mnoooogo vece pare.
 
Nazad
Vrh