Refakcija za naftu

Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

I ja sam dobio za nedelju dana od podnošenja računa.
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Cega i koliko se onda na kraju moze podneti za refakciju a koliko za subvenciju po 1ha?
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Meni je isplaćena akciza pre 3 dana.Za račune iz aprila sam dobio 25 din/lit a iz januara 18 din/lit. ::lose:: Ko bude predavao račune iz maja dobiće 30 din/lit. isplati se nabaviti nove račune, ko nije predao. :D
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Eh što ovo ne napisa malo ranije :udri: :udri: :udri: A ja išao logikom da ako predam starije račune pre ću dobiti pare ::lose:: ::lose::
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

U pravu si ti, hoćeš pre dobiti pare ali će to biti manja suma.I ja sam to čuo tek kad sam predao račune. ::lose::
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Treba ti 60 L/ha za refakciju, a za regres 3000 din/ha. Mogu da idu isti računi ako zajedno predaješ i jedno i drugo, samo ih kopiraj.
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

U prvom krugu se predaju do 30 juna, pa onda opet od 1. septembra do 30 novembra.
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

zna li neko, biće li refakcije za gorivo u 2010 godini? dal da kopiram račune? :cao:
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Biće nešto sigurno...čekamo da izađe uredba pa da budemo načisto.
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Imam nešto viška računa za naftu, a fali mi za djubrivo. Ako neko ima viška za djubrivo pa da menjamo. ::pomoc:;
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Farmer II je napisao(la):
Biće nešto sigurno...čekamo da izađe uredba pa da budemo načisto.
Uredba neće izaći zato što stara nije ukinuta nego je važeća! Znači refakcija akcize ostaje sve isto ko i lane!
 
dobra vest za one što su kupili naftu pre nove godine je da su uštekali neki dinar.
loša vest je da se refrakcija računa od 01.01.2010.
nagradno pitanje je: da li i za refrakciju treba račun na ime?
najverovatnije da ne. ali od ovih šmrljavih, ništa me ne bi iznenadilo.
niko se naravno od njih nije setio da pomene refrakciju prilikom najave da će računi za regres važiti od 1. oktobra 2009.
uspešno će mi izbiti 40-tak hiljadarki iz džepa.
 
tarana je napisao(la):
dobra vest za one što su kupili naftu pre nove godine je da su uštekali neki dinar.
loša vest je da se refrakcija računa od 01.01.2010.
nagradno pitanje je: da li i za refrakciju treba račun na ime?
najverovatnije da ne. ali od ovih šmrljavih, ništa me ne bi iznenadilo.
niko se naravno od njih nije setio da pomene refrakciju prilikom najave da će računi za regres važiti od 1. oktobra 2009.
uspešno će mi izbiti 40-tak hiljadarki iz džepa.
Pravilo je da nema pravila...........toliko nelogičnosti na jednom mestu :udri: :nono: ::lose::
 
do 27.02 2010 gidene vaze fiskalni racuni od 27.02 2010 gidine uz svaki fiskalni racun bilo da je u pitanju gorivo ,seme,nafta moras da imas i gotovinski racun tako pise u uredbi sto se tice subvencija :cao:
 
Nazad
Vrh