Refakcija za naftu

Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Pa kakva je to protekcija? :udri: :udri: Ja sam predao 04 maja pa jos nisam nista dobio!
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

4. sam predao sve papire a 13 je isplacena refrakcija.
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

mityoo je napisao(la):
Pa kakva je to protekcija? :udri: :udri: Ja sam predao 04 maja pa jos nisam nista dobio!
mozda proveravas pogresan racun u pogresnoj banci.tesko da su svi dobili samo ti nisi...
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

ko ima pravo na refakciju samo oni koji placaju penziono ili svi i kolikki iznos po hektaru treba za vestacko djubrivo za subvencije 7500 ili 5000 po ha
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Problem je u tome da samo taj jedan racun imam samo u toj jednoj banci! :udri: :udri: Jedino ako Banka ne sedi na parama a ne prebacuje na racun! ::lose:: btw u kojoj banci ti je racun? Ja sam u intezi
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Inteza je omiljena meta za pljačkaše po manjim mestima, pa njima šalju novce poslednjima. :haha:

Ma, i ja imam tamo račun.
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Ma garant nesto muckaju sa parama jer i iz drugog izvora treba da mi stigne novac i javili su mi jos u sredu poslepodne da je uplaceno a pare jos nisu legle :udri: ::lose:: :nono: :udri: :zli:
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

ko li pise ove uredbe samo da mi je da znam :zli: :udri: :udri:. Na sajtu ministarsva piše:
Ако се поднесе рачун за минерално ђубриво у износу мањем од 7.500
динара, подносиоцу захтева исплатиће се средства у износу од 2/3 износа на
поднетом рачуну.
. E sad šta ovo znači. Dal' ako je račun od 10000 se priznaje za 2ha (dal dobijam nazad 10000) ili mi treba račun od 15000. Ili šta ako imam 10 računa od po 5000 dinara. Ajd neko vičniji please da sutra predam
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

treba 15000 za 2 ha da bi dobio 10000.
ako na primer podneses 12000 a registrovao si 2ha dobices 8000 nazad...

refrakciju dobijaju svi..i "penzioneri" i hobisti...
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Koliko sam čuo, kod nas traže punih 7500 po hektaru i ako priložiš manje ne primaju ti račune. Čak kažu da su striktno uputstvo dobili da tako rade. ::lose::
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Meni je falilo 280 dinara racun vestaka kad sam predavao i nisu pravili problema!
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

U prošli ponedeljak sam podneo račune za subvenciju i refakciju,danas sam dobio pare za refakciju ::svaka cast::
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Jel dobio neko pare za refakciju iz Novog Sada ili okoline :sta:
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

ma kakvi stiv meni još nisu platili za bikove od prošle godine
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242673045[/time]_________________________________________________
a ne za naftu
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

I ja sam danas podigao pare! Mislim na akcizu...
 
Odg: REFAKCIJA ZA NAFTU

Pa to izgleda u manjim opštinama ide brže jer ima manje registrovanih :udri:
 
Nazad
Vrh