Automatizacija ZMAJ kombajna

@matic "Broj ima gore u Zrenjaninčevom citatu.Ja sam ga kontaktirao ranije,ima dosta povoljnijih proizvođača."
nebi bilo lose ako ih ima da ih napises koji su i okvirno ako znas cene cisto da vidimo koliko se to krece i koliko su povoljniji (i kvalitet) :ppozdrav:
 
E napokon tema koju tražim. I oko čega sam zainteresovan. Planiram posle žetve da preuredim malo Zmaja 142. Isplanirao sam već zadiftovanje kabine, da uradim da nema trunke prašine. Pa onda ubacim klimu od Mercedes C klase. I Tft monitor sa 2 kamere jedna u bunker i jedna za rikverc. I milina, obavestiću vas posle žetve kako ide projekat :D A vrlo rado ću pogledati i mogućnost da ubacim senzore na neke osovine da imam broje obrtaja. Za senzore ću videti, u zavisnosti koliko košta. Al klima i kamere će biti 100%
 
Nemoj kameru u bunker prasina ce je zalepiti ali neki senzor vec moze!
Ja imam kameru nazad ali me nesto u zadnje vreme monitor jebe tako da cu ga menjati!
 
Nemoj kameru u bunker prasina ce je zalepiti ali neki senzor vec moze!
Ja imam kameru nazad ali me nesto u zadnje vreme monitor jebe tako da cu ga menjati!

Pa šta ja znam, viđao sam u Zmaju 171 čovek ima iznad bunkera, kađže da nema nikakvih problema sa prašinom slika je čista uvek. Ma staviću, pa šta bude, ako ne valja sklonićemo je. A što se tiče diftovanja kabine to sam smislio uz pomoć "štapa i kanapa". Najbolje će biti da kad uradim okačim slike pa ćete videti kako će to biti. pozdrav
 
Ljudi sta je sa ovom temom??
Niko neradi na napredku!
Mariusz ode i vise niko neradi?
Ima li jos koga za kontrolu rada i za obnavljanje elektro instalacije?
 
Jel neko ugradjivao kamere na kombajn i ako moze neki podatak gde se mogu kupiti monitori i kamere?
 
Ima naovom sajtu tu su oko 120 evra http://politek.rs/ i na sajtovima kupujem prodajem i na sajtu kupindo .Tu su cene oko 40evra
[/url][/IMG]
 
Vidim da ima tih kamera sa displejima koji se povezuju wi-fi.Domet pise 15m.To je mnogo jednostavnije nego razvlaciti kablove.Ima li nekog da je ugradjivao takav model?
 
Nazad
Vrh