Iskustvo sa Azohem vestacikm djubrivom

nesic

Član
Učlanjen(a)
4 Okt 2010
Poruka
1.648
Lokacija
Novi Becej
Kakva su iskustva sa ovom kompanijom iz Subotice,posto su im cene dosta povoljnije od ostalih proizvodjaca?:sta:
 
Azohem,kupuje sav sljam od Azotare Pancevo i to pakuje i prodaje.Mi smo prosle godine bacali komsiji,sa stanglom sam morao da nabijam na svakih 20 metara,zalepi za viklon i ni da mrdne.Moja preporuka je da ne uzimate nikako!
 
Nosili su ga neki kod nas prosle godine i bilo je uzoraka gde je 3 puta manje bilo neceg nego sto pise.Ja od ove jeseni prelazim na eurofertil.
 
Pa ja sam napisao da ga nikako ne kupuju,jer znam kakvo je! To bi Azotara Pancevo bacala da Azohem ne kupuje! Ultovi tovare u kamione i oni teraju i pakuju.
 
Kod mene se masovno koristi i ja sam ga skoro kupio 8:16:24,najjeftinije je i zato se najvise kupuje,za bolje se nema para.Koristio sam i druge proizvodjace i nisam primetio razlike.Jedino Rusko u orginal ambalazi je za primer.
 
Danas razbacivao azohem 3x15 dosta je lepilo za rasturivac. Sledeca tura 3x15 ce biti neki drugi proizvodjac ovo nikad vise.
 
evo moj azohem koji sam kupio hvala Bogu ne u velikoj kolicini
azohem.jpg

azohem-1.jpg

sa slika se vidi da se djubrivo jako slabo rastvara a da to sto se ne rastvara mnogo lici na sitne kamencice i mesao sam to djubrivo i ostavio da stoji cele noci u vodi ali nije se rastvorilo..
 
Nazad
Vrh