Enterijer traktora (unutrašnjost kabine)

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.426
Lokacija
Petrovac na Mlavi
evo nove teme ovih dana mi pade napamet da malo ulepsam dajca pa evo sada sta mi vi preporucujete kako da ga malo sredim dali znate neki tapacir da stavim na patosu pored bocnih stubova i to:haha:
 
i ja bih voleo da mi neko objasni kako menja poderane bocne tapacirunge na traktorima koji se lepe na lim :bravo:
patos sam uvek radio od gume 5-10mm debljine: iz dva dela radi lakseg skidanja-ciscenja, proseces otvore za komande i ako treba da se oblikuje grejes pistoljem za vreli vazduh dok ne dodjes do zeljenog.
malo pre sam pogledao klip od sredjivanja Ursusa i mislim da su bocni tapacirunzi menjani, ali kako :sta:
 
Ja sam na svom IMT-549 dao šnajderu da mi napravi nove tapacirunge i onda sam ih fino zaljepio ljepilom na blatobrane. Bitno je da ti majstor uzme dobro mjeru da to sve skupa nebude na knap i da nevisi kojekuda.
 
Za tapaciranje traktora odnosno kabine moze da se koristi skaj, na metar se prodaje (ima u prodavnicama koje prodaju stof), i za podlogu se uzme tanak sunjdjer, moze i deblji kako ko vise voli i odlicno ispadne, samo se treba koristiti dobar lepak za lepljenje na metal, da se ne bi odlepilo kad upece sunce!
 
mi smo menjali na torpeda tapacirung unutra i kedere na staklima . to je brat negde narucio i to je poslato postom . ako te interesuje adresa pitacu odakle mu . mozda prave i za ostalu mehanizaciju :D
 
a i meni treba za torpeda hehe danas sam bas pogledao da vidim lepo cu ga srediti sve cu fino obloziti tapacirom nekim koji nadjem dole cu stavbiti gumu lepo nov radio zvucnik pa kad imam vreme malo da ga prefarbam!!a mozda odakle tvoj brat narucio imaju original za patos krila plafon i to??
 
adresa ti je (staklo servis pancevo )0637033829 ili 0643546987 a za slike pokusavam i nikako nece probao sam i na slike hr i na tipykal . com i opet nece ali nadam se uspehu sutra :udri: :udri: :udri: :udri:
 
picture-001.jpg
hvala cugi
 
ejj hvala ovo lepo izgleda!! pisacu ti na pp

_________________________________________________Post je spojen: [time]1241122875[/time]_________________________________________________
cugi ili geza znate mozda dai taj covek ide po pijacama sa staklom?? i dali uopste ima kaljeno staklo??
 
ja sam ga upoznao u basaidu na vasar ima skoro sve za kabinu a ono sto si pitao za posto kvadrat pitacu brata ako se seca , kako je on to placao . samo znam da je to bilo gotovo sasiveno
 
postavio bi jedno pitanj : da li je neko ugrađivao druga i bolja sedista u imt traktore
otkida me kicma posle dugotrajnog rada :cao:
 
Ubaci sedište iz FAP-a. Vozačevo naravno, sa mehanizmom za podešavanje težine. ima dovoljno visok naslon za leđa i sedalni deo, odlično je za radne mašine. možda nađeš i neko sa naslonima za ruke što je još bolje.
 
Nazad
Vrh