Rasipači mineralnog đubriva

Najerovatnije cu uzeti Karetu 1500l.
Znam da nije nista posebno, ali nemam nesto para trenutno.
Samo mi se cini da je konstrukcija slaba za 1500l.
 
Iz uvoza trazim, ali nema nista posebno.

Da li su Careta I Bodrum isti principi razbacivanja?
Da li mogu bacati manju sirinu, naprimer 12m ili samo od 18m pa na gore?
I'ma li ko iskustva?
 
Jel ima neko INO BREŽICE skoro sam ga gledao dobro izgleda, sanduk se prevrće dno je inox čini se ozbiljan

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
ja sam uzeo hms od 1000l,bolji je od carete i dondera sigurno,izasao me oko 165000 din plus neki njihov dug meni od 200e ,znaci blizu 200000 din.U cetvrtak krece prvo bacanje vestaka jer sam cekao lopatice od 10-16metara a na njemu su bile 18-24 metra ali meni to ne odgovara zbog ostavljenih stalnih tragova u zitu koji su na 15 metara . Bice slika uskoro
 
Od Carete moguće ali od Dondera teško. Slabija mu šasija, podeonu skalu će izbrisati ona podloška koja klizi po njoj, mešač nije usporen.
 
ja sam uzeo hms od 1000l,bolji je od carete i dondera sigurno,izasao me oko 165000 din plus neki njihov dug meni od 200e ,znaci blizu 200000 din.U cetvrtak krece prvo bacanje vestaka jer sam cekao lopatice od 10-16metara a na njemu su bile 18-24 metra ali meni to ne odgovara zbog ostavljenih stalnih tragova u zitu koji su na 15 metara . Bice slika uskoro
Ja bio tamo kad si bio po lopatice.Rasipac nije los ali ne moze prici donderu po bilo cemu.Glupo ih je i uporedjivati.
 
North to je ok što ti pišeš ali @Obradmiki ti prvo pišeš bolji je od Carete i Dondera a posle pišeš znamo šta je dobro al nema se za bolje. ?
Pa onda je l bolji hms ili ne?
 
Nazad
Vrh