Rasipači mineralnog đubriva

Bice sve sa rukom za dzambo vrece kada je napravim model rasipaca je za-u 1801 je.
 
10422294_608531965959894_2618367639697849112_n.jpg
Ovo mi nije puno para za nov rasipač od 1500 kg..::novac::
 
Kako kome.Pa ja ne bi dao tolike pare za rasipač pa taman morao ručno sve razbacivati.Osetili da ima para tj. da se ljudi utrkuju i samo cepaj cene.
 
Pozdrav,dali neko ima iskustva sa ,,CREINA,, ili,,ino,, rasipacima u pitanju je rasipac sa lulom
 
Ja sam imao ino 1000l i bio mi je stvarno ok.Prodao sam ga prije 3god.kolegi koji radi svojih 80ha,40ha usluga i isti je još uvijek bez ijednog kvara.Ja sam ga imao dvije,tri godine.
 
Da li neko zna jel ima još kod Or Marića rasipač onaj sa 2 diska, mislim da mu je oznaka MD580?
 
Sad sam zvao. Nemaju te MD 580, kaže Imaće za sledeću sezonu (od jeseni) u ponudi neke sa dva diska, al se još uvek nezna ni cena ni zapremina rezervoara. Cena MD500 je 240 e, sa prohromskim delovima 310 e, i imaju neki četvrtasti od 600l zapremine, cena 600 e.
 
vala bas... ne znam da li moze ta osovina nekako da se zastiti.. da se prvo skine korozija, da se isprska sa cink bojom direktno po metalu.. sta znam, nisam jos zvao da pitam za garanciju na taj deo.
Ja sam bas doplatio, kao i mnogi ovde, za prohromske delove da ne bih video rdju + je garancija 3 godine, a pojavila se kod mene posle jednog jedinog bacanja map-a.
 
Takodje i kod mene,odmah se rdja pojavila... Nisam zvao ni ja za garanciju ali mislim da od toga nema nista nego cetku u ruke...
 
Nazad
Vrh