Rasipači mineralnog đubriva

Kad ima garancija, zasto ne iskoristiti istu?

Stvarno cudno da inox djelovi hrdjaju. Znam da se na vicon/creina s klatecom cjevi prije pojede inox tanjur za doziranje gnojiva nego sto pocme hrdjati.
 
Danas stigla igracka ,evo i slikica
transport-amazon.jpg
 
Kolege, da li neko zna gde mogu da nabavim rezervni deo za ovaj rasturivac? Upitanju je deo sa prve slike.



Taj deo dolazi ovde
 
U HR to imas u svakoj malo boljoj trgovini djelova za poljoprivredu... Cak mislim da sad to prave od INOX-a tako da je to skoro pa vjecno kad se jednom namjesti.
 
Lula 80e,taj tanjir 80e,zavrsetak lule 20e...Jedan od razloga zasto sam odustao od remonta takvog.
Imas majstore koji to prave po meri,jedan od njih ima oglase na sajtu KUPUJEMPRODAJEM,radi covek remont,broja se ne secam ali je neki sto se relativno lako pamti,dole je juznije od BGa i ide u Rumu na vasar sa mis metalik Pasatom B5.5 . Pokusaj ga naci u oglasima pa pitati jel bi ti prodao samo taj deo.
 
To je Vicon u pitanju? Ja sam takav kupio prije tri godine, platio ga 400e ( ne ispravan), morao sam mijenjati taj lim i nastavak lule. Vjeruj ne zalim ni jedan euro sto sam dao, razbacivac radi savrseno.. Kad ga remontujes miran si dugo godina... :ppozdrav:
 
Decki dragi... koliko je ovaj tanjur sa slike star? BAR 20 godina ako se rasipac koristio i odrzavao kako i treba. Taj tanjur JEDNOM kupis kvalitetan i miran si jedno duuuulje vrijeme, pogotovo ako nadjes u inox varijanti. Mala privreda ga napravi od obicnog lima i svake 3-4 godine davaj po 30€ i na cemu si?

Ista prica s jeftinim rasipacima. Za manje povrsine je to OK, ali kad se krene u malo ozbiljnije vode vidis da ti los rasipac samo radi stetu.

Davnih dana mi je receno i nisam vjerovao." Na rasipacu i prskalici ne treba stedjeti"
 
Nazad
Vrh