Rasipači mineralnog đubriva

Hvala @North ARMY. Pokusacu da ga pronadjem. @Bobo, slazem se sa tobom. Prosle godine sam se uverio da na prskalici ne treba stedeti ::novac::
 

Mi smo malo stvari konstruisali. Ovo ce pre biti kopija rasturaca od nekog poznatijeg proizvodjaca, sto ne mora znaciti da je lose. Cenu ne znam ali verujem da je 2 do 3 puta jeftiniji od rasipaca istih karakteristika strane proizvodnje poznatijih marki. Verovatno je zavrsna obrada nesto niza ali to diktira i pristupacnost kupovine po pitanju cene.
 
Uterali materi maloprivrednoj,meni vec zardjala osovina!
....
Sutra cu ih pozvati da pitam jel korozija podleze garanciji. Inace je ljudski opran, mada i da nije opran na inoxu se ne bi smela pojaviti korozija posle 1 upotrebe.

I kod mene je zardjala osovina... Jedino ona i moze da zardja.. :osmeh:

Ista stvar i kod mene, osovina zardjala vec posle 2 korišćenja.

Procitah ovo pa odoh da pogledam moj nov ormaric. Evo, posle jednog jedinog koriscenja gde sam bacio 2x300kg i takodje je bas lepo bio opran!
Norty Army, da li si zvao da pitas za koroziju? Pa ja sam bas kupio kombinaciju od inox-a i plastike da nista ne bi rdjalo, a sad ispade da smo kupili nesto sto rdja istog dana jbt...


picture host
 
Osovina nije od prohroma samo je pocinkovana tako da ce zardjati.Takodje ce zardjati povise te osovine seger osigurac i platna i onda se malo teze otvara.To je sitnica i mogli su barem to staviti od prohroma.
 
Zasto to mislis?Ovde ne moze da stane vise od 9-10 dzaka djubreta..a ne mora da se puni...taman moze da se uradi nadogradnja za veci zampreminu i da ga koristim sa MF-om povremeno!
 
Sigurno oko 250kg je tezak.Mogao bi natovariti oko 700kg bez problema za rajku.Jedino sto nevalja je glupa hidraulika na rakovici sa onim ventilom za kipovanje i poluge.
 
Znaci mogla bi da se nosi sa ovim ciklonom za psenicu a pred spremac bi mogao i MF da odradi posao sa njim,tako nesto bi mi i odgovaralo!Jel bolje uzeti ovakav polovan ili novu caretu ili nekog drugog turcina?
 
Nisam ga zvao vec sam taj oglas uzeo za primer,tako nesto bi mi odgovaralo...ima ih u okolini Krusevca dosta i sa nesto korektnijom cenom.A careta ima i za 1200e ,znam da je tecostar skuplji a ne znam koje prodaju(cini mi se isto turske) u agropanonci i kakvi su?
 
Sta mislite o Vicon rasipačima polovnim 2000litara sa deva diska,da li ima neko mozda na forumu planiram da ga kupim?
 
Nazad
Vrh