Rasipači mineralnog đubriva

Da li se isplati dati 400e više za Donder rasipač da bude sa prohromskim dnom i dvosmernim cilindrima?

Сад су сви што стижу из Турске са прохромским дном, са двосмерним цилиндром иде ПРО варијанта, а основним иде са једносмерним и ради супер.
 
Predlog za nov raspac od 600l sa dva diska?
Slična dilema i mene muči. Ali nov je nerešiva enigma, nema tu skoro pa ništa, kako bi se došlo i do subvencije. Ja rešio da kupim polovni, doduše moje magarence jeste malo sposobnije od 539, pa će možda biti rasipač i veći od 600 litara, ali pod obavezno sa dva diska.
 
Gledao crvenog turčina. A onda neki članovi savetovali da ga ne kupujem. I tako sad čekam da uvezu jedan polovan, pa da njega pazarim. Jeste 900 lit pa ce sa njim raditi mozda i veliki ako ne uspem da sredim da mali može da radi sa tim cilindrom dvosmernim.
 
Evo ovaj smo mi pazarili pre mesec dana ,turski 1000 l i izasao me 165.000 to je sa nekim popustom.
35a80ev.jpg
308cyv4.jpg
5klx5z.jpg
rabx2u.jpg
Na njemu su lopatice za sirinu od 18 - 24 metra,cekam jos da mi stignu lopatice 10 - 18 metara i katalog preveden na srpski zbog stelovanja samog rasipaca.
 
Ne ,glanc nov,a izasao me nesto jeftinije jer smo jesenas od njih uzeli zitnu sejalicu sa kompijuterom za stalne tragove.Njihov serviser me ubedi da ne uzmemo original turski kompijuter nego ce nam on nabaviti domaci kao mnogo bolji je od turskog a i skuplji je od turskog nekih 200 eura. Ja pristanem ali on do setve psenice nije uspeo da mi ga obezbedi i onda uzmem turski a tu razliku mi uracunaju u rasipac
 
Uvoznik Agrostandard Novi Sad,od njih smo uzeli i zitnu sejalicu u avgustu ,bas ovu koja je na mom avataru.Sejao sam sa njom uljanu repicu i psenicu jesenas i bas sam zadovoljan
 
Gledao crvenog turčina. A onda neki članovi savetovali da ga ne kupujem. I tako sad čekam da uvezu jedan polovan, pa da njega pazarim. Jeste 900 lit pa ce sa njim raditi mozda i veliki ako ne uspem da sredim da mali može da radi sa tim cilindrom dvosmernim.

Meni se od ovih jeftinih naj vise svidja Careta, 1200l 1100e i cepaj kolina. Od malo skupljih kopija samo Donder dolazi u obzir.
 
Nigde nema Dondera na stanju da može da se plati i nosi sa prohromskim dnom. Svi viču biće biće kreće kamion iz turske pun rasipača, javiće kada stignu, a niko ništa ne javlja već 10-tak dana. Potražnja veća od ponude. Svi prodavci čekaju taj jedan kamion pun rasipača, pa da prodaju ako imaju naručeno, niko neće da ima na stanju par različitih komada.
 
Nazad
Vrh