Rasipači mineralnog đubriva

xnb1uo.jpg

na godinu neki veci ali sa lulom isto
Dali ovak model moze se stelovati sirina razbacivanja
 
Imam sličan rasturivač,Ino Brežice u upustvu pise da je širina razbacivanja od 12 do 24 metra
 
I ja mislim da nije logicno. Nisam siguran, vicon cini mi se maksimalno 12m moze da baca.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Gde kupiti diskove za TORNADO i lopatice?
Evo sad se sve raspalo

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Treba gornji disc i svih 6 lopatica
A jest ovaj disc tanak ko konzerva
Ja imam onaj plavi i mnogo je kvalitetniji od ovog crvenog
6e1d1b141d95400504273c78d55902cd.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Koliki je problem kupiti tornado rasipač rastaviti mehanizam i uraditi remont mehanizma. Po pričama znam da je "skupo" "jebeno" "zakučasto" i "neisplativo" ali se nikad nisam s time susretao u živo. Ima par ljudi u selu i svim mehanizmi cure i svima su "preskupi" djelovi a i to je "jebeno" da se rastavlja i pitanje da li će kasnije znati sastaviti kako treba... Pa majku mu poljubim, nije svemirski brod pa da se ne može napraviti.

Mene samo zaima šta sve ima u tom famoznom "nepopravljivom" mehanizmu da se kod mene ljudi toliko boje tih rasipača?

Čujem da raspodjeljuju dosta dobro, ali su teški za nositi s malim traktorom ali to je sad manje bitno.
 
Ja sam moj pre 2 godine sam rastavio kompletno, stavio novu osovinu, čaure , ležajeve i semeringe. Sastavio, nasuo ulje, i danas je ko čaša... Svi delovi koštali oko 3000 dinara.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Koliki je problem kupiti tornado rasipač rastaviti mehanizam i uraditi remont mehanizma. Po pričama znam da je "skupo" "jebeno" "zakučasto" i "neisplativo" ali se nikad nisam s time susretao u živo. Ima par ljudi u selu i svim mehanizmi cure i svima su "preskupi" djelovi a i to je "jebeno" da se rastavlja i pitanje da li će kasnije znati sastaviti kako treba... Pa majku mu poljubim, nije svemirski brod pa da se ne može napraviti.

Mene samo zaima šta sve ima u tom famoznom "nepopravljivom" mehanizmu da se kod mene ljudi toliko boje tih rasipača?

Čujem da raspodjeljuju dosta dobro, ali su teški za nositi s malim traktorom ali to je sad manje bitno.

http://poljoinfo.com/showthread.php...e-literature&p=1433116&viewfull=1#post1433116
 
Komplet sve reduktor tanjiri oni zasuni gore znači sve od kola do šasije 300e za TORNADO i on krš vredi 50_70e znaci za 400e ofarban sa novim kardanom sve dole novo

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
A dole je kesa samo se teško rastavlja udje veštak pa sve zardja, i njesra je sto gore nema semeringe
4 lezaja
2 čaure
Ali sve izjede vestak

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh