Rasipači mineralnog đubriva

Treba videti kod ovih što prodaju takve nove rasipače ili ti sve skoro paše sa dondera to treba videti u Best&Co.
 


Da li na ovom rasipacu ima mogucnosti stelovanja sirine razbacivanja, naprimer na 10-12m?
 
Stavis ga na 16m,nek malo preklopi nikad se ne zna.:ppozdrav:

Код дондера 10-16м може ли слика како стоје лопатице када баца на 16м, да ли се помере до краја или се мало смањи.:ppozdrav: Сад први пут бих да пробам да бацам ђубре, па ме интересује ѕа 20-20-0 мешано како да их наштелујем.Поздрав
 
@markojx,izgleda zanimljivo ali nista posebno,ovde je kuciste kao u onih mali zelenih a to nije neki kvalitet i nema podmazivanja,nego dok traje,verovatno da za tu cenu mozes naci i nesto kvalitetnije.
 
Sad sam ga pitao taj od 700 litara cena 850 eura nema na stanju ali bi bio gotov za 20 dana ,ona cena sa oglasa je nekad bila akcija u sustini lepak za muve ,pitao sam i onaj sa dva diska bice ih oko nove godine kad uveze reduktore ,ako budem uzimao polovan uzeo bi Vikon 600 l sa lulom a nov gledao sam turske kareta pa onako sta ja zanam koliko para toliko muzike ,bitan mi je zahvat da je oko 15 m ravnomerno i na jednu i drugu stranu i da u kos moze da stane 350 kg ureje bez presipanja
 
Sad sam ga pitao taj od 700 litara cena 850 eura nema na stanju ali bi bio gotov za 20 dana ,ona cena sa oglasa je nekad bila akcija u sustini lepak za muve ,pitao sam i onaj sa dva diska bice ih oko nove godine kad uveze reduktore ,ako budem uzimao polovan uzeo bi Vikon 600 l sa lulom a nov gledao sam turske kareta pa onako sta ja zanam koliko para toliko muzike ,bitan mi je zahvat da je oko 15 m ravnomerno i na jednu i drugu stranu i da u kos moze da stane 350 kg ureje bez presipanja
Ako resis da uzmes Vicona javi se.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
ima li neki jeftini rasipac koji je u stanju pobacati gnojivo u redove luka? da se da dozirati kak spada. za prihranu i osnovnu gnojidbu. nekak mi glupo bacati po cijeloj povrsini.
prema matematici treba za u redove barem 80% manje gnojiva.
 
Nazad
Vrh